Paty, která je pod vlivem ambiciózní matky, má příležitost nafotit svůj první book. Prvotřídní fotograf, kterého jí máma sežene, však v ateliéru začne Paty sexuálně obtěžovat. Ta se s tím doma bojí svěřit, protože máma nechce, aby si takovou příležitost zkazila.

Mezitím se Patricii podaří založit družstvo roztleskávaček. Trénuje je máma skejťačky Míši Turkové, Hanka. Paty, která se vidí na místě kapitánky, je však přijata pouze podmínečně. Začne ale tvrdě trénovat se svým tátou, který je bývalým tanečníkem, a podaří se jí uspět. Na tréninku roztleskávaček se setkávají Hanka Turková (máma Míši) a Oskar Pelikán (otec Paty). Jsou bývalými tanečními partnery. A tak tu překvapivě máme dva skvělé tanečníky, kteří zajistí předtančení pro nadcházející výroční ples gymnázia.

Na tomto plese má své první vystoupení i družstvo roztleskávaček. Dája samozřejmě vše systematicky dokumentuje pro 4teens. Milan pokračuje na netu v souboji se stále neznámým Red Devilem. Před úchylným fotografem se Paty vydá zachránit Petr Kocman, který ji už dávno miluje. Dofotí Paty svůj book a přijme fotografovy návrhy k focení aktů? Co vše nám prozradí Ghost v komiksech ve 4teens? (Česká televize)

Hrajú