Koncert k pětapadesátému výročí vzniku Rock And Rollu v r. 2006 byl koncipován jako setkání Pavla Sedláčka a jeho skupiny Cadillac s hvězdami rock and rollu. Kapela Cadillac, která hraje v obsazení dvě kytary, baskytara, bicí, klávesy a dva saxofony byla pro tento koncert rozšířena o plnou dechovou sekci, tj. pět saxofonů, čtyři trubky, čtyři trombony. Dále byla skupina rozšířena o tříčlenný sbor. Celkem tedy měl orchestr jedenadvacet členů. Celý koncert byl pojat i výtvarně a v kostýmech. Na koncertu zazněly nejen klasické rock and rollové skladby, ale i swingové standardy. Většinu aranžmá pro velký band vytvořil přední aranžér Jan Kučera. Na jevišti se objevila i celá řada hostů jako například Karel Gott, Petr Janda, Karel Černoch, Yvonne Přenosilová, Tomáš Savka, Viktor Sodoma, Karel Kahovec, Jiří Šlupka-Svěrák, Petr Vondráček, Pepa Pilař, Tonda Škrášek nebo Jiří Šimák. Koncert se konal 19. prosince 2006 v pražské Lucerně. (oficiálny text distribútora)

Marze

Tento koncert je k vidění v archivu České televize. Je to mile zastaralý rockenrolový zvuk. Hodně notoricky známých písní. ()

tahit

Dobrý rockový nářez. Už od první minuty je vidět, že hudební show si Pavel Sedláček užívá a nezklamal. Chytlavé rokenrolové fláky mě nemohly nechat chladným. Navíc zval na podium lidi, kteří rokenrol milují. Byly časy, kdy jsem obdobné pecky pouštěl pořád dokola. Jsem nadšený, parádní koncert. ()