Todd a jeho kamarád studují na střední škole v městečku založeném satanisty. Není divu, že si studenti sem tam vypomohou knihou zlých kouzel a pak se začínají dít věci. (honajz)

Raziel_cz

"I'M TOD! THE METAL GOD!" Neuvěřitelná nakládačka, která vám urve koule, nacpe vám je do prdele a vytáhne je uchem. A jež se vám bude líbit tím víc, pokud ujíždíte na heavy metalu, praktických efektech a satanistických kultech. Komediálně-hororový seriál, co přesrává všechna klišé, nebojí se násilí a krve a sprostých slov a utluče vás originalitou a bizarním humorem. Je pravda, že kvalita dílů je kolísavá a úvodní masakr vlastně nic nepřekoná (snad jen dvě části natočené jako muzikál se mu hodně blíží), ale jako celek jde o tak parádní záležitost, že nedat maximum by jako trest zasloužilo tělesnou prohlídku od Atticuse. Takže za mě pět krvavě rudých a těším se na film, uzavírající děj dvou brutálních sérií. ()

Mara12

Nářez a to nejen metalovej. Úroveň dílů kolísá, zvlášť v druhé řadě, ale čert to vem, infantilní, primitivní, občas fekální humor funguje na jedničku, takže i když po prvním díle je jasný, že Todd je mega tupec a všechny ty high school stories jsou neskutečně dementní, realita je taková, že vás seriál začíná bavit víc, než jste ochotni veřejně přiznat. A postava Attica je totální zásah do černého (Curtis : You just took a goat shit. Atticus: Man-goat shit!). ()

juta

Nic jsem od tohoto Kanadského seriálu neočekával a byl jsem fajnově překvapen. Tolik humorných věcí, díky dobrému zpracování jsem se smál téměř všemu co herci vypustili z úst a jsem rád, že od začátku má seriál pár tajemství, které se postupně odhalují a že postavy na začátku mají nějaký význam i v pozdějším stádiu. Velké plus je účinkování Jasona Mewese. Jste na škole terčem šikany? Nezoufejte! Určitě vás navštíví kniha zla a ta vám ráda pomůže se někoho nepohodlného zbavit. ()

playboxguest

Já nevím, čím to je, že si alespoň třikrát do roka musím celý seriál zopakovat. Když ono je to celé tak třeskutě vymazlené... A když pomyslím na své nejoblíbenější díly (z první série ten muzikálový a lesbický, z druhé videoherní, apokalyptický a dokonale vypiplaný muzikálový), nemůžu dát ani za mák míň než pět hvězd. A když jedete jeden díl po páté v řadě a přitom se stále bavíte nad tím, jaké jste zase objevili nové hlášky a skryté vtípky všude kolem, to už víte s jistotou, že jste při hodnocení nesáhli vedle. Todd the horror comedy God. 90% (Body dolů za zrušenou třetí sérii, to jsme si nezasloužili) A všem rýpalům, že seriál není nad 15 let? No je mi přes 30 a i tak je to pro mě díky některým epizodám top mezi hororovými komediemi. ()

Morholt

Dal jsem šanci několika dílům, ale tohle zkrátka není pro mě. Hlavní hrdina střídá dva výrazy (pomoc strašidlo a s tou chci do postele) a zbytek pro jistotu nehraje vůbec. Čestná výjimka pro Jasona Mewese, ale ten je až trestuhodně nevyužit. Ten metalový nářez jsem asi někde přehlédl a to samé platí i pro zmiňovaný černý humor. Proti gustu žádný dišputát, ale v mých očích se jedná o podprůměrnou zbytečnost. 10% ()