"Ži z kufra, nie zo šatníka," radí malému Bobovi Allenovi jeho otec John, ktorý vie, aké je dôležité byť stále pripravený vziať nohy na plecia. Je totiž podvodníkom z povolania a byť na úteku je pre oboch neodmysliteľná súčasť života. O 20 rokov neskôr, dospelý Bob kráča v otcových šľapajach. Naučil sa od neho všetky tajomstvá remesla, ktoré mu spolu s jeho osobným šarmom a rýchlym myslením zaručujú úspech v akomkoľvek podujatí. Problém príde, keď sa Bob zamiluje do dvoch žien, ktoré sú obe spriaznené s cieľmi jeho podvodov. V Bobovi sa začne ozývať svedomie a túžba po naozajstnom živote. Dá sa však postaviť nie jeden, ale dva "normálne" životy, s dvomi manželkami a v dvoch domovoch, ak navyše oba boli založené na lži? (jasiska)

TV spot

jasiska

Každý rok prídu americké tv stanice s desiatkami nových seriálov, z ktorých 90% zanikne ak nie do prvých Vianoc, tak do mája nasledujúceho roku. Súdiac podľa pilotného dielu Lone Star, ak zanikne tento seriál, nebude to pre nedostatok kvality. Páči sa mi nielen námet, ale aj prevedenie. Dobrý scenár, dobrí herci, dobrý rozjazd a namotanie divákov. Mám istú predstavu, ale aj tak som veľmi zvedavá, čo prinesú ďalšie diely. ()

Laerry

Seriál měl slibný potenciál jak v oblasti zápletky, tak i v obsazení hlavního představitele, kterému lehce uvěříte, že dokázal obelstít svým úsměvem stovky důvěřivých lidí. Píšu již v minulém čase, jelikož televize Fox, na které byl Lonestar vysílán, ho zrušila v rekordním čase - a dožil se tak pouhých dvou epizod. Což je škoda, seriál byl slušně rozjetý. Je tedy celkem i zbytečné se pouštět do sledování do odvysílaných dílů, když nebudete vědět, jak se načrtnuté linie budou dále odvíjet. Pointou tedy není lákat diváka na tak minimalistický počet epizod, jako spíše ukázat na krutost dnešního televizního průmyslu, kdy peníze jsou až na prvním místě - ironicky stejně jako v samotném konceptu Lonestar - ten bohužel není osamělou hvězdou mezi seriály, ale přiradil se k desítkám, stovkám předčasně zrušených seriálů, které měli určitý potencionál. ()

Fanita

Smutné ako sa zabíjajú seriály..a pritom takéto dobré! Príjemní herci, zaujímavá zápletka, bo nikdy nie je príbeh podaný zo strany toho dvakrát ženatého človeka dvoch identít. Fakt super, o to väčšia škoda, že zabili aj tento seriál. ()

Nevada

Slibně rozjetý příběh o profi podvodníkovi se dvěma rodinami a velkým plánem, který stanice Fox pohřbila (dle svých "nejlepších" tradic) po pouhých dvou dílech! ()