„Mám schůzku s panem producentem Saxonem,“ říká zdvořile scenárista Eric Busch (John Payne). „Pan Saxon asi nějak netuší, od čeho je nemocnice. Ale leží na pokoji 901,“ odpovídá nemocniční sestra. Před pokojem je asi osm dalších lidí s rukopisy a nadávají na to, jak se k nim Saxon chová. „Můžete jít, pane Buschi,“ řekne mu tajemník. „A vy ostatní přijďte zítra ráno. A držte zobáky, tohle je nemocnice a musí tu být ticho,“ dodává. Je to skoro zázrak, protože Eric přijel už před třemi týdny s manželkou Janet (Susan Hayward), ale prokousat se k namyšlenému muži je nadlidský úkol. I Saxonova přítelkyně, zpěvačka Alma Wragge (Audrey Totter), je varovala, že to bude problém. Eric má přitom i financování od milionáře Zacka Humbera (Harry von Zell). Setkáním ale problémy nekončí, Saxon se prostě občas chová jako idiot, třeba když jede do Hollywoodu za slavným hercem a přitom pokazí šanci Almy na kamerové zkoušky, nebo když nutí Erica bezdůvodně k dalším a dalším úpravám textu a ten začne zanedbávat Janet. Nakonec s ním odmítne pracovat i Humber a Eric stojí před rozhodnutím, jestli dále podléhat Saxonově šarmu a přitom ničit sebe i své okolí, nebo utéci. (Peabody)