Wrecked

• Veľká Británia Wrecked

Predstavte si, že sa preberiete uprostred lesa v zničenom aute. Neviete kde ste, kto ste a ani čo sa stalo. Zranený a vyčerpaný sa snažíte prežiť, až kým z autorádia nezačujete správu o masakri, pri ktorom boli zabití dvaja ľudia. Odrazu viete svoje meno, ale takisto zisťujete, že ste vrah. Film opisuje boj muža, ktorému sa vracajú spomienky na jeho dávnejšiu, temnejšiu minulosť, a jeho vnútornú cestu za slobodou. (Crael)

Hrabka

Chtěl jsem dát 3 hvězdy, ale nějak se mi to rozleželo v hlavě a dávám jen 2. Proč? Protože to bylo moc zdlouhavé a chvílemi to byla šílená nuda! Pointa je sice docela fajn, ale než se k ní dostaneme, musíme se popasovat s nekonečnou, monotónní situací - Brody plazící se lesem. Vlastně se to ani nemusí moc sledovat, protože se nic zásadního nestane, takže stačí 5 minut na začátku a 5 minut na konci. Asi by z toho byl dobrý kraťas... 45% ()

Fr

,,POMOC!“..... /// To si takhle sedíš lehce rozmlácenej v dost rozmrdaným autě. Venku je hezky,....les,....zvířátka,....ptáčci cvrdlikaj... a ty nemůžeš ven, páč to vypadá, že by sis musel ujebat nohu. Díváš se co je po ruce - optimismus žádnej, protože si říkáš, - ,,když měl onehdá podobnou prekérku lovec Predátorů, tak co si teprve počnu já?“ Tak, tak. Adrien má prekérku. Přemejšlí, vobčas chrupne a 20 minut je pryč. ONE MAN SHOW která nemá ani na (mnou ,,nedoceněný“) Buried, natož na 127 hodin. Nuda v lese proložená bezemoční ,,touhou žít“. Nudíte se? Kupte si medvídka mývala. Tohle vám totiž nepomůže. Stejně jako Adrianovi, když najde ,,kámoše“. Vlastně pomůže. A nám taky. Zajímavý 2 minuty... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju filmy, kde není moc lidí. 2.) Vždycky jsem si přál skejsnout zraněnej uprostřed lesů. 3.) Hledám ponaučení o tom, proč nechodit kolem bank a v autě se poutat. 4.) Thx za titule ,, Nightlysin“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

M.i.k.e

thriller?ale kdeže...nápad sice není z nejhorších,finální pointa je poměrně slušná,ale cesta po které film právě k pointě dokodrcá je minimálně hodně hrbolatá.Brody je sice slušný,ale mezi moje oblíbence nikdy nepatřil a zřejmě ani nebude.V porování s jinými "one-man show" jako Buried.nebo 127 Hodin se nedá Wrecked vůbec srovnávat...40% (20% za Brodyho a 20% za pointu) ()

divak84

já nevím co si režisér myslel. špatně to natočené není.. ale ten nápad a provedení.. to se nemůže libit prakticky nikomu.. jen hrstce fandů Adriena. film prakticky o jedné činnosti (plazení z A do B) znechutí. Film bych přirovnal k trosečníkovi s (každému jasnými) rozdíly... Hlavní hrdina měl být spíše začínající herec, nevím proč zrovna Brody do toho šel, když si může vybírat i lepší kousky... Atmosféru i dýchající podmínky to má, to zas ne že ne. ale rozhodně složitý film pro opravdové nadšence. Hodnotím pouze provedení, nikoliv nápad a pointu (ta byla fajn)... ()

IceQueen

Nudné a stupídne. 80% filmu sa Brody brodí a plazí po / v lese, ten zvyšok tvorí úvod a pointa. Tak ako pre neho muselo byť náročné natáčanie, pre mňa bolo náročné sledovanie. Na druhej strane, mal výhodu, že sa nemusel učiť náročné texty. Najčastejšie používanými slovami boli "fuck" (v rôznych obmenách) a "god" (stále ten istý). ()

• Vrak Chevroletu musel byť na miesto natáčania spustený helikoptérou.Tá bola privolaná dvakrát, keďže bolo potrebné vrak z hôr aj odstrániť. (Crael)
  • Aby se lépe ponořil do své role, zůstal Adrien Brody sám přes noc ve filmaři nainstalovaném vraku uprostřed kanadských lesů, zatímco zbytek štábu odjel do hotelu. (Taninaca)
  • Natáčalo sa v Kanade, konkrétne v lesoch Britskej Kolumbie. (MikaelSVK)