Malarkey

Skvělá a příjemná romantická komedie, která v hlavních rolích má dvě, pro sever, velice zajímavé postavy. Dejan Cukic je Černohorec, který se přestěhoval do Dánska a naprosto perfektně mluví Dánsky a Tuva Novotny je pro změnu Švédko-Češka, na kterou se krásně kouká. Legrace je, že on hraje Dána, ona Švédku a tihle dva si tam v jedné scéně vynadají do debilního Dána a šílené Švédky :-D Každopádně i tak se na film hrozně hezky koukalo, hlavně kvůli Tuvě Novotné, které by si každý Čech měl více všímat, protože je skvělá herečka a snad ještě nikdy mě nedokázala svojí krásou zklamat. A bylo super, že i tahle komedie jí náramně sedla, protože nápad byl fajn a musím říct, že kolikrát mě tenhle film dokázal bavit více, jako ty lepší a nejlepší romantické komedie z Ameriky, které jsou pořád o tom samém. Tady to sice nebude jinak, ale zase je to všecko moc pěkné a ke konci originální. ()

lenuse

Romantická komedie, naprostý průměr. Zaujalo mě, že Dejan Cukic, původem z Černé hory, tu hraje Dána, žádného přistěhovalce s přízvukem. Jugoslávii opustil, aby se vyhnul vojenské službě. ()

Martin741

Taketo oddychove filmy mam rad. Tatko, romanticko komedie moc nemusim, len su dobre ako odlahcenie od povedzme hororov, ktore hodne lezu na mozog. velka laska on + ona, kulisy a samozrejme namakane dialogy - kvalitne devizy kvalitneho filmu  : 72 % ()