V jako Victoria

• USA Victorious
Komédia / Dráma / Rodinný / Hudobný
USA, (2010–2013), 23 h 54 min (Minutáž: 24–46 min)

Tvorcovia:

Dan Schneider

Kamera:

Mike Spodnik

Victoria Justice, Leon Thomas III, Matt Bennett, Elizabeth Gillies, Ariana Grande, Avan Jogia, Daniella Monet, Michael Eric Reid, Dale Waddington (viac)

Seriál sleduje dospívající dívku Tori Vegovou, která nastoupí na prestižní uměleckou střední školu v Hollywoodu. Od prvního dne ve škole si však Tori připadá mezi úžasně talentovanými studenty nepatřičně – zvláště pak před podlou operní divou Jade. S pomocí své starší sestry Triny a nových přátel včetně hudebně nadaného Andrého, zádumčivého mizery Becka, výstřední Cat a roztomilého, ale psychicky nevyrovnaného břichomluvce Robbieho si Tori uvědomí, že se pro zpívání narodila a že ji bavit lidi nejenom činí šťastnou, ale také jí od základů mění život. (HBO Europe)

Michi88

První dvě série skvělé, ale potom čím je to novější díl, tím je horší. Nové díly mi nedávají ve většině případů smysl a přijde mi, že "vtipy" jsou vymýšlené narychlo a nedotažené. Navíc všechny postavy kromě Tori, Andreho a Triny se vyvíjejí k horšímu. Jade je čím dál protivnější, Beck slizštější a trapnější, Cat blbější (stejně jako nové díly) a Robbie s Rexem mě budou iritovat už napořád. Je to velká škoda, protože měl seriál podle mého skvěle našlápnuto. Měli by si u Nickelodeonu uvědomit, že v nejlepším se má přestat a nevymýšlet všelijaké koniny. ()

Vera2613

Po rokoch som sa pustila do tohto seriálu, ktorý som neskutočne milovala. Bála som sa, či nebudem teraz už ako dospelá považovať tento seriál a humor za príliš detinské, no vôbec. Všetky postavy sú skvelé a zaujímavé ( možno s výnimkou hl.postavy Tori, ktorá je proste obyčajná). Pamätám si, že som kedysi nemusela Trinu, no teraz po čase musím povedať, že práve ona tam tvorila veľkú časť zábavy hoci bola dosť často otravná. Najlepšou a najvtipnejšou postavou je tam bezpochyby Jade (jej charizma a hlas ma dostával už pred rokmi). Taktiež rozkošná Cat. Victorious má asi tie najlepšie piesne aké som počula či už na Disney Channel alebo Nickelodeone. Plus samozrejme spevákov (už len samotná Ariana je toho dôkazom). Musím však aj podotknúť, že ako dieťa som si nevšimla mnoho vtipov, ktoré boli určené vyššiemu ročníku :D a že je ich tam požehnane. Každopádne asi za mňa bude hodnotiť nostalgia alebo zamilovanosť do tohto seriálu, keď dávam 5*. Odporúčam každému, komu nevadí šialenosť, jednoduchý dej a popové pesničky. :)) ()

cjmafia

Tak po dokoukání třetí a črvrté série v originále musím přidat hvězdičku navíc. Velmi příjemný seriál, který vlastně nemá nesympatickou postavu a to je veliké plus. Humor se sice někdy pohybuje na hranici trapnosti ( Rex ) takže převracím občas oči v sloup, ale kladné věci převládaj v hojném množství. Určitě musim vyzvednout český dabing, který se podle mě hodně povedl, ale v originále je to samozřejmě lepší. Co se mi nelíbí je český název V jako Victoria který je totálně mimo. Název seriálu je Victorious ( vítězství ) a hlavní postava se jmenuje Tori nikoliv Victorie. Toto je opět nezvládnuté. Pokud nemáte rádi pop music, tak se tomuto seriálu radši vyhněte, zpívá se tu opravdu hodně. Songy jsou to ale příjemné a některé si rád pouštím. Tori, Jade, Robbie, André, Jade, Cat a Trina mi budou chybět a je strašná škoda, že seriál není ukončen, ale končí čtvrtou řadou. Původně se mělo pokračovat, ale seriál byl překvapivě zrušen. Pokud chcete inteligentní humor ruce pryč. Pokud chcete být znovu teenagerem zapněte Nickelodeon a směle do toho. Victorious tvoři spolu s Icarly jeden z nejlepších kids/teen seriálů současnosti na které se dá koukat a strčí do kapsy všechny disney srač.. P.S. Pro fanoušky - Ariana Grande momentálně hraje v seriálu Sam a Cat. Jedná se o spin-off k Victorious a Icarly, bohužel po prvním díle musím říci, že je to hodně špatné. A Avan Jogia dostal roli v seriálu Twisted, který jsem zatím neměl možnost vidět. ()

Zbyisek

Je to trochu přiblbé, občas jednoduché. Někdy poněkud nedotažené, jindy zase přehnané. Pokaždé ale nesmírně zábavné! Victorious je seriál určený zejména pro mladší publikum. Ale zabavit může i ty, kteří mají věk cílové skupiny už nějaký ten rok za sebou. Občas je některý díl slabší. Občas je to trochu nahlas. Občas mě při sledování napadaly alternativní konce určitých scén (a možná, že to byly i lepší konce). Drobné nedostatky však výrazně převažují sympatické postavy i herci, řada povedených písniček či popěvků, čas od času nějaký sofistikovanější vtip či narážka. V kategorii sitcomů pro mládež Victorious jasně vede, protože... Je to zábavné, je to oddechové. Má to TheSlap.com a má to grády. Je to vysoce koukatelné. ()

dogrose

Škoda času, ale koukám na komentáře, mladým se to líbí. Vtipy omleté, hodně na hranici vkusu a trapnosti či za ní. Postava Tori lítá od správňácké holky k uječené pipině (její dabing mne úplně tahá za uši). Jednu hvězdu za učitele Sikowitze a blbku Cat. Takový sterilní seriál o hezkých lepších dětech na umělecké škole. ()