Show se uskutečnila 20. června 2010 v Nassau Veterans Memorial Coliseum (Uniondale, New York). Na kartě se sešlo sedm zápasů.

1) Kofi Kingston vs. Drew McIntyre (Intercontinental Championship)
2) Eve Torres vs. Alicia Fox vs. Gail Kim vs. Maryse (Divas Championship)
3) Chris Jericho vs. Evan Bourne
4) Jack Swagger vs. Big Show vs. CM Punk vs. Rey Mysterio (World Heavyweight Championship)
5) The Miz vs. R-Truth (United States Championship)
6) The Hart Dynasty vs. The Usos
7) John Cena vs. Sheamus vs. Edge vs. Randy Orton (WWE Championship) (TheSpearCZ)

Hyb_rid

WTF?! Nechápu tyto 'nové' koncepty PPV, když pojmenuju PPV po určitém typu zápasu a pak tam švihnu 2 - 3 zápasy onoho typu s wrestlery, kteří mají mezi sebou ve dvojicích feudy to podle mě není koncept hodný PPV to ať se na mě chairman nezlobí. Proč Alicia Fox? Vždyť ona nemám wrestlingového umu ani tolik co Gail Kim v jednom prstu, tak proč sakra ona? Jericho vs Bourne byl slušný zápas no a o tom jak dopadnou 4-way zápasy nemohl pochybovat snad vůbec nikdo. Vince vede multimiliardovou korporaci, tak by mohl pustit nějaký ten dolar najmout pořádného scénáristu, který udělá zase nějaký slušný storyline a ne tyhle zvratky, které nám tu poslední dobou předhazují. ()

drake31

Opäť sa spätne obzerám za tohtoročnými PPV akciami a musím konštatovať že spolu s Extreme Rules sa jedná o najslabšiu platenú akciu roka. Takisto ako u Extrem Rules, aj tu boli zápasy strašne nevýrazné a opäť sa mi vybavuje len jeden jediný - Cena vs. Edge vs. Orton vs. Shaemus ktorý bol na vrchole tejto akcie ... inak je to slabota. ()

Hellbilly

Kvalitou zápasov slabé, hviezdičku prihadzujem za niektoré potešujúce, aj keď predvídateľné výsledky (Kofi a Miz obhájily sekundárne tituly, Sheamus vyhral titul šampióna WWE) a za skvelé publikum, ktoré ma veľmi potešilo keď vypískavalo Cenu. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Showstopper“ od TobyMac. (TheSpearCZ)