Megumi je vrcholová manažérka kabelkovej sekcie obchodného domu Marukoshi v Tokijskej štvrti Ginza. Mnohí ju obdivujú, závidia jej krásu a výnimočné obchodné zručnosti. Avšak, Megumi sužuje komplex plochej hrude, ktorý jej medzi neprajnými kolegami vyslúžil prezývku "Kabe Onna" (plochá žena).
Na rozdiel od Megumi, Mariya je mimoriadne "obdarená" a svojím hrudníkom pripomína "horu" (Yama). Okrem jej fyzických daností dokáže Mariya nezvyčajne svojským spôsobom predávať produkty obchodného domu Marukoshi, vďaka čomu sa stáva u zákazníkov mimoriadne obľúbenou.
Aj keď Megumi vnímala Mariyu najskôr ako silnú konkurenciu, postupne zistila, že ich spája oveľa viac, než kohokoľvek iného: obe sú nesmierne hrdé na svoju kariéru a s odhodlaním sa venujú svojím zákazníkom. Prekonávaním rôznych nástrah vyrastie medzi Megumi a Mariyou pozoruhodný druh priateľstva. (ČSFD)

Dlubal David

Misaki mám moc rád a byl jsem věru zvědav, jak se popere s rolí mladé úspěšné Japonky trpící komplexy kvůli tomu, že má prsa menší než je u Japonek považováno za standard. ■ Této role se zhostila velmi dobře a ukázala, že si sama ze sebe dokáže utahovat. ■ Do obchodního domu nově přichází kolegyně Marie MARIYA, kterou hraje Kyôko. Ta je svým způsobem zcela opačný typ ženy. Marie má lidově řečeno prsa na Japonku gigantická a její časté vystřelování knoflíků, které mají držet její pracovní oděv na svém místě, rozumněj: mají držet prsa schovaná a v důstojné a slušné poloze... ■ ■ ■ Nebudu Ti nic zastírat, seriál není žádná hypermegagigaterazetasupercool záležitost snažící se o filosofické sondy do života či sranda, že by ses trhal v oblasti břišní dutiny vejpůl, ale je spíše určen pro fanoušky ztřeštěných japonských doramat, kde se spolu střetávají komické prvky, denní život, nahlédnutí pod několik ochranných slupek současných mladých Japonek a fanservis... ■ Tam, kde je Megumi uvážlivá a rozvážná, je Marie bezprostřední a unáhlená. Když je Megumi obezřetná, opatrná, rozumná, odpovědná, je Marie lehkomyslná, jednodušší, bezstarostná... ■ Postupně se však ukazuje, že obě mají mnoho společného, a kde jedna udělá chybu, dokáže jí pomoci ta druhá. Jelikož je Megumi formálně nadřízenou Marie, ba co víc, v japonských reáliích tvrdé hierarchie, Megumi může Marii tykat, kdežto Marie Megumi musí vykat a prokazovat jí úctu, tak ani to zde tak nějak neplatí. ■ Obě kolegyně se pomaloučku spřátelí a ukazuje se, že nejen Megumi, v práci věčně vážná a formální, má nějaké osobní problémy, ale že ani velká prsa Marie nemusí být vždy jen plus... (Viz Eiko - Haruka, která v obchodním domě s Megumi pracovala 5 let.) ■ Samozřejmě se zde najdou některá klišé, například ředitel Okuzono (Go), který je v podstatě vždy přemýšlivý a rozvážný a má pokaždé pochopení pro své podřízené pochopení. Nebo Tetsuhito "Ale já jsem šéf" MATSUBARA, který je tak trochu trouba, ale ne ta na pečení... ■ Vtipná byla postava podpantofláče otce Megumi (Takashi), který své dceři v dobrém mínění stále chce pomáhat a podává neotřelé rady (Viz růžové prase). ■ [Viděno poprvé: 95/100] ()

inutihar

Na metaúrovni je zajímavé sledovat aspekty tradičního konfuciánského pojetí společenských vazeb v moderním korporátním byznys prostředí i vliv rodinných tradic na osobní život mladých Japonců (v tomto případě tedy spíše Japonek). A do toho nasekané přízemní sexuální narážky a slapstickově infantilní vtípy. Pokud nejste otevřeni asijskému pojetí humoru, vyhněte se tomuto seriálu velkým obloukem. Guilty pleasure faktor samozřejmě vysoký, pro fetišisty povinnost. ()