Mike Connors (Travis) s jeho ženou (Amy) jedou do přírody pod stan. Zatímco on jde rybařit, jeho manželka je ve stanu znásilněna třemi muži. Venku právě probíhá lovecká sezona a v lesích se to hemží různými individui, navíc ozbrojenými. Travis nehodlá vše nechat na policii a rozhodne se pátrat po vinících na vlastní pěst, což bude mít katastrofické následky. (Karlos80)

Karlos80

Tenhle "rape and revenge" film, který je zřejmě ovlivněný "STRAW DOGS", "DELIVERANCE", aj. nebyl vůbec špatný. Příběh je vynikající, určitě šlo o nadprůměrný film tv produkce. Věci zde dostanou spád především někdy od druhé poloviny (samotné znásilnění nebylo typicky hardcore, jako spíš krotké, přeci jen šlo o tv film, vše proběhlo mimo kameru) kdy Travis v divoké přírodě jde po třech mužích, jeho posedlost a osobní msta je místy až fanatická, on zcela přišel o rozum řekne si divák. Šlo tu v uvozovkách jen o to jedno hnusné znásilnění, žena sice útok přežila ale odnesla si daleko větší šrámy, přišla o dítě (ano, ona byla těhotná, ač to ve filmu nebylo vůbec poznat a dokonce je nebude moci mít ani v budoucnu) a s jejího muže se mezitím stal chladnokrevný zabiják! Film obsahuje dobré momenty, člověk se musí naučit žít v divoké přírodě (kamera a všechny ty dech beroucí venkovní záběry jsou opravdu úchvatné), ve scéně kdy Travis musí být skoro celou noc schovaný ve studené vodě, kdy je pod neustálou palbou, jsem mu opravdu nezáviděl a to jak ji na kost promrzlí zahrál jsem mu i věřil. Dobrý moment je i ten téměř ve finále, kdy on stojící na útesu, konečně tváří v tvář své poslední oběti po předchozím nekonečném pronásledování divokou přírodou. Šikovné jsou i všechny ty cukrově sladké retrospektivní vsuvky, kdy jsou divákovi odhalovány některé krásné zážitky Mikea a jeho ženy, které přijdou vždy v nějaký nepříznivý okamžik pro Mikea, to vše na diváka určitě funguje, pokud jste alespoň trochu romanticky založeni. Konec je pro tento druh filmu hodně překvapivý a nepřízniví pro Mikea: ukázalo se, že jeho žena označila špatné lidi (chlapy), takže je teď vinen ze tří vražd!" ()

vitekpe

Televizni "r&r" filmek, cili extremni zobrazeni nasili necekejte. Zaroven se nedockate ani zadneho prekvapeni v deji, vse probiha dle zabehnutych zanrovych standardu. Druha polovina trosku ve stylu ala "First Blood"... Film lze bez problemu jednou videt, a asi bych mu udelil bych prumer...nebyt naprosto zbytecne natahovane stopaze. To tomu podkoplo nohy... Mit to 70 minut, dal bych v pohode o hvezdu vys. 2+ ()