Zíza

Přeloženo. (Pokračuje to v tom samém duchu jako první série a krásně to uzavírá všechno, co jsme spolu s Džinem prožili. Vše dopadlo, kam mělo, a konec byl japonský, až to bolelo. :-) Předtím to byly slabé 4*, tentokrát jsou to silné 4*. Série je to opravdu zajímavá a povedená, takže doporučuji ke zhlédnutí, já jdu hledat a číst předlohu, mám pocit, že jsem byla ochuzená o spoustu zážitků.) ()

Mkqp

Tato série se mi hodnotí velice těžce, jelikož ve mně zanechává rozporuplné pocity. Oproti 1. sérii sice nabízí akčnější děj, ale v první půli se mi často stávalo, že jsem měl chuť jednotlivé díly proklikávat, protože se dost vlekly a nudily mě. Jenomže potom začala druhá půle, kde jsem byl do děje zažraný natolik, až mi utíkal dvakrát rychleji. To nejlepší však přišlo na konec, který je zároveň jedním z nejkrásnějších a nejdojemnějších, co jsem měl možnost vidět. • Mnohem lepší by bylo, kdyby se JIN osekal o slabší díly z první poloviny 2. série a spojil s 1. sérií v jednu. • Opět žasnu nad propracovaností příznaků a léčby nemocí, či zranění s nimiž se doktoři v obou sériích potýkají. • Vřele doporučuji všem, kteří mají rádi seriály z lékařského prostředí a nevadí jim zasazení do historie. ()

Roby

Bohužel kvalitu první sérii si dorama neudržela což je velká škoda. Ze schopného a vyrovnaného lékaře udělaly tvůrci přehnaně ubrečenou citlivku, který úspěšně splachuje všechny racionální myšlenky a rozhodnutí skrze vývodní koleno do záchoda. Naštěstí se oproti všem očekáváním Japoncům podařil konec, který je moc hezký. Skvělá hudba z první série zůstala, takže aspoň tohle. Druhá série je slabší, ale stále dobrá. ()