Making of 'The Pacific', The

(TV film)
všetky plagáty

Dvacetiminutový snímek o natáčení seriálu The Pacific. Uvidíme tvrdý trénink, který herci museli absolvovat, rozhovory s nimi, režiséry seriálu a názory těch, kteří si válkou v Pacifiku skutečně prošli. (TwoFace)

viperblade

20 minut, které mě přesvědčilo o tom, že The Pacific je opravdu skvělý seriál, který se namísto bojů a přestřelek soustředí na vojákovu duši. 20 minut, které jsem si opravdu užil a které mi připomněly, že si seriál musím minimálně ještě jednou zopakovat. Ke zhlédnutí s českými titulky zde. ()

Shakers

Making of 'The Pacific' ukazuje v 20 minutách čo všetko museli podstúpiť herci, kde sa natáčalo, rozhovory Spielberga,Toma Hanksa a mnoho ďalších vecí z natáčania.Oproti dokumentu Making of 'Band of Brothers' je to trochu slabšie ale to podstatné tam je. 80% - 4* ()

Thomassi

Dvaceti minutový dokument o tom, jak se natáčel The Pacific. Po shlédnutí musím konstatovat, že herci do toho dali všechno. Museli absolvovat tvrdý trénink a kolikrát během natáčení pracovali v těch nejhorších podmínkách. Proslovy Spielberga a Hankse jenom dokládají, že seriál byl natočen s uctou k mužům, kteří bojovali v Pacifiku. ()

Nerd4Dreaming

Klasický "Making of", naštěstí ne moc dlouhý, 20 minut je ideální čas. Každý z hlavních aktérů i herců k tomu řekne svoje. Zdaleka nejzajímavější ovšem je, čím si herci museli projít - reálným výcvikovým táborem pro mariňáky. Vysvětluje to je skvělé herecké výkony v seriálu! ()

FireTight

Tak přesně takhle si představuji "film o filmu" (v tomto případě "film o seriálu"), který vás má především nalákat na sledování zmíněného snímku/seriálu. Spousta záběrů z natáčení, zajímavosti o natáčení, pohled na "plac", názory herců, režisérů a také skutečných účastníků. Zajímavé je, že zatímco u českých verzí se člověk spíše nudí a hodnocení tomu ve většině případů odpovídají, zde bych uvítal klidně dvojnásobnou stopáž, těch dvacet minut uběhlo strašně rychle... Každopádně jsem se definitivně rozhodl, že do seriálu půjdu. :) Takže "The Making of 'The Pacific'" svůj účel vlastně splnilo. ()