Zoznam scénok:  Scénka 1. Andy San Dimas, Chayse Evans, Chris Johnson, Danny Mountain
Scénka 2. Kagney Linn Karter, Alan Stafford
Scénka 3. Sasha Grey, Keni Styles
Scénka 4. Jesse Capelli, MacKenzee Pierce
Scénka 5. Alyssa Reece, Kristina Rose, Sasha Grey
Scénka 6. Juelz Ventura, Sadie West, Keni Styles
Scénka 7. Phoenix Marie, Billy Glide, Tommy Gunn. (kaposlav)

ledzepfan

Luxus=Rozhodně nejzručněji natočené porno jaké jsem zatím viděl...Tohle je důkaz, že když se sežene dost peněz a lidi za kamerou nejsou úplní retardi, tak z takhle(relativně) pokleslého žánru i s průměrným hereckým obsazením jde natočit něco co vypadá jako kdyby se Q.Tarantino konečně dokopal k tomu natočit pornobrak :D......Tleskám a jsem rád, že zrovna mé hodnocení přehouplo film do rudých hodnot-a doufám, že tam i vydrží-protože tam patří.(!) ()

drake31

Dosť zaujímavé péčko, ktorého celok netvorí len pohlavný styk (nič korektnejšie ma do komentára nenapadlo), ale aj nejaký ten príbeh ... ako píše Slasher 3:2 tomu odpovedajú. Miestami psycho, miestami zábava a taktiež parodovanie určitých filmov ... ja som tam spoznal Donie Darko, Fear and Loathing in Las Vegas, Alice in Wonderland a plagát mi pripomína Bitch Slap. Taktiež kvalitne spracované po vizuálnej stránke a zaujalo ma aj rockové ozvučenie celého filmu. Čerešničkou na celom filme bola Sascha Grey, ktorú mám nesmierne rád a rád ju vidím v akomkoľvek filme. Celkom príjemne pobavenie ktoré patrí v rámci žánru k tým lepším ()

Dexter1

Také tarantinovské p(b)éčko, pri ktorom ma najviac dostal hard-rock soundtrack s výborne vtipnými textami. Ako porno slabota ako film dobrá štylizovaná béčková lahôdka s nie príliš dotiahnutým koncom. No v rámci skupiny filmov, kde sa porno snaží fúzovať s filmom, sa tento kúsok na Pirates neťahá ani náhodou. ()

Slasher

Lehce podivné, lehce komediální a celkem stylové porno, založené na dvou knihách o Alence od L. Carrolla. Malice (Sasha Grey) uniká z nekale vedeného blázince, následuje tajemného králíka, potkává výstředního asiata, a celou dobu je pronásledována vyšinutým zřízencem onoho ústavu. Po té její cestě jsme svědky několika šukaček. Péčko a film je tady v docela dobrém poměru, řekl bych tak 3:2, což to dělá dobře koukatelným i pro 'normální' účely. Ony ty P scény jsou stejně tak krátké a moc sestřihané, že to nebude nic pro honiče. Ženský jsou až na Sashu nezajímavý/umělý, subžánrově normál (trojka, nesvázaná čtyřka, lesby, klasika), ale relativní stylistická nápaditost těch akciček to vynahrazuje. Za zmínku stojí dobrý, tvrdě hard rockový soundtrack, a kratší povídací role Rona Jeremyho. Docela povedená a slušně natočená záležitost - jen to mohlo být méně odlehčené a větší psycho. ()

kukentipla

O čem to je? Pacientka Malica (Sasha Grey) utíká z psychiatrické léčebny. Cestu jí zpříjemňuje zakrslý králík, číňan a další nadrženci. Co já NATO? Malice in Lalalend je jako mince. Líc představuje vtipnou béčkovou komedii, odkazující na kultovní filmy. Rub je pak lehce zvrhlé, nepřehledně sestříhané, metalovou hudbou podkreslené porno. Oběma stranám pak s přehledem kraluje skvělá Sasha Grey. ()