Hudba - to je moje

(relácia)

Karel Gott (1939–2019) byl český šlágrový zpěvák, herec a malíř, nekorunovaný král českého popu. Od poloviny šedesátých let až do konce jeho života se prodalo padesát milionů nosičů alb s jeho nahrávkami, což z něj učinilo nejúspěšnějšího českého interpreta. Zpíval nejen česky ale i německy, anglicky, italsky a rusky. Televizní pořad Hudba to je moje uvádí s českým hercem Jaromírem Hanzlíkem, který v letech 1966 až 1993 byl úspěšným členem činoherního souboru Vinohradského divadla v Praze. V hudebním programu mj. uslyšíte Mám tě rád snad víc než dřív a Má první láska se dnes vdává předčasně zesnulého talentovaného textaře Jiřího Štaidla, Lady Carneval skladatele Karla Svobody, Chytila jsem na pasece motýlka, Znám tu hospodu a sál a Zavřu teď krám s básněmi. (Česká televize)

cariada

Hodně nepovedený zábavný pořad ani Kája to nezachránil a to tam perlí v různých podobách třeba v ponožkách a v kimonu a tancuje jak o život docela bizzard. ()

Paity

Zvláště Hanzlík byl správná vlezdoprdelka. Všude, kde se mohl objevit v TV, tak se tam nacpal. Tentokrát se plácal po rameni s Kájou Gottů. ()