Hudebně-zábavný pořad se slavnými rodáky. (oficiálny text distribútora)

Peabody odpad!

jeden díl, ani ne celý a na blití, normalizační estrádička za prachy, nic víc pokud jde o pány Novotného a N8holovského, souhlas s kolegy recenzenty - byli spokojeně žertující za bolševika i později, ale zase je pravda, že na rozdíl od jiných, kteří dělali totéž, si aspoň po revoluci nehráli na disidenty a velké odpůrce režimu. ()

otík

Viděn díl z Olomouce, ale ono je asi jedno, odkud ten díl byl. Obecně dnes už je to tragicky humorné, že většina vystupujících herců či bavičů je mrtvá nebo už nevystupují. Na druhou stranu je radost zase vidět oblíbené herce v přeci jen trochu mladším a "chudším" stavu. Jinak zábava podprůměrná a poplatná zábavě té doby. ()

Karlos80

Jak jsem tam viděl mladého Novotného, v roli uvaděče, už tenkrát vlezlého, musel jsem to ihned přepnout. Pěkně se nám za ty léta spravil, no nejspíš ho na té tévé Nova a tévé Prima později velmi dobře krmili:-) Navíc už v '86 všemi známej a oblíbenej a vydrželo mu to prakticky dodnes, kam vlezl, tam už většinou zůstal:-) Tak vás všichni vítám v Olomóci v komunistické baště, zapomněl ještě dodat...Hnus, zcela zbytečný nezajímavý estrádní pořad, jakých v té době podobně jako dnes vznikalo mraky, plnej vzpomínkových plků o ničem a nezajímavé muziky.. ()

raduna01

Nudný pořad, ve kterém nám Novotný představuje umělce, kteří mají vztah k danému městu a z různých důvodů z něj odešli např. do Prahy, Brna... Při reprízách v byly odvysílány díly např. z Olomouce, Opavy, Třince, Havířova ... a na závěr si všichni zazpívají společně s diváky nějakou známou píseň. Celkově o ničem. ()