Spravodlivosť v krvi

• Slovensko Modrí Templári (viac)
Ukážka z filmu 32
USA, (2010–2024), 208 h 8 min (Minutáž: 40–44 min)

Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Len Cariou, Tom Selleck, Will Estes, Amy Carlson, Tony Terraciano, Andrew Terraciano, Nicholas Turturro (viac)

Príbehy rodiny newyorských policajtov, ktorí majú spravodlivosť k krvi. Ostrieľaných newyorských policajtov čakajú nové prípady. A zároveň aj nové rodinné problémy, ktoré sa policajnému klanu Reaganovcov nevyhýbajú doma ani v práci. Rodina Reaganovcov je už po niekoľko generácií neodmysliteľne spojená s newyorským policajným zborom. Frank Reagan je policajný náčelník NYPD, jeho syn Danny ostrieľaný detektív, dcéra Erin je prokurátorka zvažujúca funkciu sudkyne a najmladší Jimmy pochôdzkar, ktorý vstúpil do policajného zboru, hoci ukončil právo na prestížnej univerzite. (TV JOJ)

Laerry

Seriál občas připomíná rekrutující metodu, jak nalákat nové uchazeče o policejní profesi, jako to kdysi úspěšně dokázala série filmů Policejní akademie. Zde ale nejde o komedii, ale také naštěstí ani o agitku plnou patosu, jak policejní uniforma může být to nejlepší na světě. Pokud tedy nejste fanoušky kriminálních seriálů, Blue bloods vás asi těžko zaujmou nějakou výjimečností a originalitou. Ale pokud hledáte dobrý napínavý příběh a kvalitní zpracování, Blue bloods vás v tomhle ohledu dozajista nezklamou. ()

T2

Taký skôr nenáročnejší krimi seriál, kde sa striedajú lepšie a slabšie časti. Herci ináč fajn a hlavne že nemajú problém vyriešiť na počkanie čokoľvek, zločinci traste sa. /60%/ ()

honajz

Velice dobré herecké výkony, solidní scénář a dobře vystavěné charaktery, skutečně rodinný protipól Sopránů. Ale stejně jako u Sopránů, i tady mi to přijde takové nemastné neslané, nějak jsou mi ti lidé ukradení, probírané problémy jsou bez nějakého citovějšího zaujetí, stejně jako případy, někdy dokonce jsou použity klišé prvky z různých jiných podobných filmů a seriálů (když násilná povaha, tak dříve Vietnam, dnes Irák). Technicky je to natočené dobře, ale lidsky a divácky tak nějak s chladem. ()

Jenda

Myslím, že pozitivem tohoto seriálu je hlavně herecké obsazení, bez něj by to asy byl normální průměr. Přál bych si, kdyby se stále přestaly propírat morální otázky, zejména ty obědy jsou trošku nad míru. ()

lucifrid

Ano, není to seriálový klenot, ale srdcovka ano. Obsazení a rodinné vztahy hrají v tomhle seriálu prim a nutí mě se dívat dál a dál. Sice jsem zatím stihla jen tři série, ale přestat nehodlám. Je to příjemná oddychovka, u které vás zahřeje na srdci. ()

Šakalík

Hodnocení PO SEDMI DÍLECH: Tak bohužel. Čekal jsem, že seriál bude sledovat tu linku vyšetřování Modrých templářů, ale o tom se v každém díle zmíní jednou větou (ano, opravdu jen JEDNOU větou) a nic. Jinak to je v podstatě tuctový detektivních seriál, kterých hraje všude plno, i když dobře, tady to je bráno zase z trochu jiné perspektivy. Ti policajti tu svoji práci na můj vkus moc žerou a ten jejich americký patriotismus mě taky nějak nebere. Navíc zápletky jednotlivých případů jsou hodně plytké, všechno se vyřeší v podstatě samo a strašně jednoduše. No ale tak na odreagování to jde. ()

Hanys_

Po pilotu. Zatím průměrná kriminálka, ve které se Reganovci každou neděli scházejí u oběda a přes týden řeší zapeklité kriminální a právní případy. Vzhledem k fain časům, ve kterých to momentálně Jojka dává (4 ráno a půl druhé odpo) zůstane asi dlouho jen u toho pilotu. 6/10 ()

RedRose

Policejní seriál, to je něco, čeho je už tolik, že se v tom těžko orientuje a zároveň je to už i těžké hodnotit. Tento patří k tomu lehce lepšímu průměru. Je tady velký důraz na charaktery a rodinné vazby, často probírají sporná řešení z více úhlů a má to opravdu povedený casting. Prostě pohoda. ()

RobbieM@N

Prakticky 2/3 všech amerických seriálů jsou o policajtech - na Blue Bloods je vidět potřeba velké obměny, do hlavních rolí jsou sice obsazení lepší herci, ale zpracování je maximálně tuctové. Stejně jako tragické Rookie Blue za shlédnutí nestojí. ()