ČT Live - Pražský výběr

(koncert)
všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
Česko, 2004, 55 min

Záznam koncertu legendární rockové skupiny z pražské Lucerny. (oficiálny text distribútora)

Jara.Cimrman.jr

S Pražským výběrem jsem trávil více času před Sametem než po něm a asi to budu muset napravit. Jejich hudba mi totiž stále přináší radost do života, avšak bez nějakého velkého šťourání se o tomto koncertu dá vypustit i nějaké to kritické slůvko. Třeba o pořadí skladeb, kdy tři pomalejší kousky za sebou koncertu bez větších problémů ubírají grády. Přesto si dovoluji vyjádřit spokojenost s návštěvou Zubaté, Oldy i Tatrmana, ale třeba Smolař či Můj koníček mají větší sílu na praskajícím vynilu než naživo. ()

WANDRWALL

Koncert pro fanoušky legendární kapely. Škoda jen, že Pražský výběr má i nyní víc příznivců na Slovensku, než v Praze. Pražskému výběru prostě Slováci víc rozumějí. V osmdesátých letech bezkonkurenčně nejvýznamnější kapela v zdejší zemičce. ()

Rockerman

Této kultovní kapele nemohu dát nic jiného, než plný počet bodů. Už se těším na 13.11.2012, kdy konečně uvidím své oblíbence naživo. Doufám pánové, Michale a Michaeli, že se do té doby ještě stačíte snést a opět se nerozhádáte!!! ()