Charlotte Payne (Sophie Winkleman) hledá lásku svého života. Už párkrát odmítla nabídku k sňatku od mnoha ctitelů, ale to jí nebrání v tom, aby se zaregistrovala na poměrně známé internetové seznamce. A aby byla v balení mužů úspěšná, nechá si poradit od odborníka přes randění Raviho, který jí dá na vyplnění 100 otázek, týkajících se především jejího života. Otázky jsou docela těžké, a nutí Charlottu přemýšlet o své minulosti, což pomůže vytvořit přesnou představu o muži její ideálů. (NGP)

kajda.l

Se sitcomy vyjma kultovních Friends a TBBT, nemám příliš zkušeností, ale musím říct, že 100 otázek, si mě svým počátečním schématem a naznačenými charaktery získal. Bohužel, to samé se nejspíš nedá říct o americkém publiku a stanici NBC, které tomu po nepříliš valném úspěchu v pitomých vysílacích hodinách vystavila stopku. Za sebe říkám, že je to škoda a partička okolo Charlotte, Jill, Leslie, Mika a Wayna mi bude scházet. Možná by nebylo od věci, seriál alespoň přejmenovat na Six Questions. Nu což, svou nabitou chuť na sitcomy, se pokusím zajíst u HIMYM. ()

emma53

100 Questions je mňaková bomboniérka, kde je ale jen šest dobrůtek a to je velká škoda. Mně s tou pětkou bylo totiž moc příjemně, celou dobu mně nezmizel úsměv ze rtů a o tom to celé je. Všichni byli moc sympatičtí, ale přece jen trochu navrch měl Wayn a Charlotte. Já bych těch sto otázek každopádně přivítala s otevřenou náručí. Nakonec i Ravi měl skvělé hlášky a 22 minut je tak akorát na snídani nebo při kafču po obědě, či jako večerníček před spaním. A to na sitkomy moc nejsem. Škoda stopky, za mě je to lepší čtyřka a možná to ještě zvednu. ()

Kritik.

Nemôžem ohodnotiť niečo, čo nebolo dokončené! A je mi jedno, že dôvodom predčasného ukončenia natáčania je údajne neúspech u divákov. Nerozumiem, prečo sa (nielen v Amerike) točia seriály takýmto spôsobom: Natočí sa pilotný diel, následne sa zistí či majú o daný žáner a typ seriálu diváci záujem. Ak nie, viac sa už nenatáča. (Prípadne sa natočí jedna séria, potom MOŽNO ďalšia séria, potom MOŽNO ďalšia séria...) Chápem, že ide o biznis, ale čo je veľa, to je veľa. Najhoršie pre kinematografiu dnešnej doby je, že sa scenár píše dodatočne. Amazonka, Crusoe, Terra Nova, Joan z Arkádie, 100 Questions, Rodinka úžasných...všetko predčasne ukončené! Čo tak napísať scenár (CELÝ!) a potom natáčať? Z tohto dôvodu ma takmer nikdy nesklamú životopisné filmy a filmy natáčané podľa už existujúcej predlohy (väčšinou ide o staršie a overené literárne diela). ()

Thomick

Užuž jsem chtěl vítat nový guilty pleasure do sbírky, když jsem si ještě zavčasu uvědomil, že tady vlastně ani o žádný hanebný nadhodnocení nejde. 100 Questions je normálně kvalitní sitcom s kulervoucí kadencí gagů, absolutnim minimem hluchoty a spolehlivym tahounem Davidem Waltonem, jenž mě (senzačně) přesvědčil ve všech možných polohách. No a srovnání s HIMYM? Jo, pravda, to pokulhává... ale to jen proto, že Radnor a spol. za 100 Questions po všech směrech nejmíň o level zaostávaj. --- NBC očividně řídí samí diletanti. Během jedinýho roku předčasně zrušit tohle i Playboy Club - tomu řikám "kumšt". ()

eLeR

Je pravda, že počas pozerania prvých dielov som nejedenkrát vybuchla smiechom, je pravda, že v tých posledných už menej ... ale no a čo! ... aj tak som sa ohromne bavila. Sem-tam prestrelené situácie, ale to k sitcomom patrí, ale tie skvelé hlášky tam boli podávané bez upozornenia a len tak medzi rečou a to sa cení. Dík emma53, že si ma zoznámila s touto fajin partičkou. ()