Wikus and Charlize

Krátkometrážny / Komédia
USA, 2010, 4 min

Herec Sharlto Copley sa v tomto 4-minútovom skeči prezentuje ako šialený fanúšik herečky Charlize Theron, vystupujúci pod menom Wikus van de Merve (meno jeho postavy vo filme District 9 (2009)). Je rozhodnutý nájsť ju, za každú cenu s ňou urobiť rozhovor a pracovať s ňou na spoločnom projekte. Táto absurdná scénka režírovaná samotným Copleym pôsobí dojmom náhodne natočeného domáceho videa a skončí skutočnou návštevou herečkinho domu. (Hamaradža)

PEZ

Vtipný krátky skeč. Máme možnosť znova vidieť hlavnú postavu z District 9. Ale tentokrát je to v štýle Borata. :) Scenár Neill Blomkamp, réžia Sharlto Copley. A skutočný hlas Charlize Theron (tá sa totiž tiež narodila v Juhoafrickej republike). :) Je to taká blbosť, ale vcelku vtipná. ()

PKD

Tak Borat s Pamelou to není,ale ten jeho přízvuk a vystupování (navíc jde o postavu z D9,hehe) z toho dělá pro mě osobně,velmi povedenou taškařici. A ten závěr,jak se Wikus ochomejtá kolem jejích vrat ,načež mu Charlize v klidu mluvítkem oznámí-,,Wikusi,já tě vidím´´,páč nějak v tom rozrušení zapoměl,že má venkovní kamery...tak to jsem nemohl.:))) ()

Wysch

Čtyři dávám proto, že to JE sranda, a protože to je natolik krátké, že to NENÍ křečovitá snaha o srandu, jak tady někdo píše. Sharlto, resp. Wikus, je sranda panák a jeho "focking" je prostě stejně k sežrání v akčním filmu jako ve vtipné scénce. Minimálně za důkaz, že Sharlto umí hrát, bychom tomuhle kraťasu měli být trošku vděční. Jinak vskutku nic nového. :) ()

Skejpr

Sharlto je sympaťák a jeho upřímné snažení pokecat si s Charlize Theronovou má své zábavné momenty. Jako celek ale převládá spíše křeč a snaha o zábavu za každou cenu, kterou navíc definitivně zabíjí fakt, že člověk do konce neví, jak se k tomu celému má stavět, protože není zřejmé, jedná-li se o autentickou výpravu, nebo fikci jako prase. ()

3DD!3

Člověk si celou dobu říká, co ho to sakra napadlo? Věděla o tom Charliez? Co je to sakra za muziku? Zábavný filmeček. ()