Věčně opilý otec Frank je velkou přítěží pro svou nefunkční rodinu, Fiona potkává pohledného cizince, když je jí ukradena kabelka, a Lip je šokován novinkou, že jeho bratr Ian je gay. (Lachtaan)

FawayitanaXX

Musím řict, že poprvé jsem díl dokoukal do poloviny a řekl jsem si, s prominutím, že na to píchám. Ale po dokoukání jiného sitcomu jsem začal hledat další volnočasovou zábavu a zapnul jsem si právě Shameless. A překvapilo mě jak se můj názor na ní zlepšil. Čili hodnotím 4 prozatim, ale myslím, že byste tomu měli dát šanci... ()

oasismanik

Doteraz som o tomto seriáli / ani o orginal / nepočul, ale vyzerá to zaujímavo. Taký mix Californication a skins s trochou My name is Earl. Nie, že by ma to chytilo po prvej časti tak, že si musím hneď pustit dalšiu a dalšiu časť, ale rozhodne tomu dám šancu. ()

dO_od

// Když jakákoliv epizoda seriálu funguje de facto jako samostatný film, se začátkem i koncem, hlavními postavami i zvraty, nedejbože, aby ještě zvládla říct něco odvážného, nečekaného či zajímavého k tématu, musím (prostě musím) být zákonitě nadšený. V tomhle případě navíc s bonusem v podobě nádherné Emmy Rossum a jejího frontalu. Samostatný pilot 10/10. Nicméně jako seriál o několika sériích mě naprosto děsí, že bych s těmahle postavama měl trávit desítky dalších hodin, takže beru nohy na ramena a mizím od rodinky Gallagherů co nejdál. ()

Khalesi odpad!

Musím s poľutovaním oznámiť, že autori sú úplne jebnutí. V dnešnej skurvenej dobe propagovať zabíjanie a týranie zvierat, popularizovať ho cez postavu akéhokoľvek človeka, nie ešte puberťáka! je absolútne choré a mojim zbožným prianím je, aby jedného dňa sami čelili takýmito sračkami odkojeným deckám. Pra mňa týranie kohokoľvek nikdy nebude zábavné, takže ak si myslíte, že mám nejaké pokrútené hodnoty či pohľad na svet, máte pravdepodobne len vy sami v hlave nasraté. ()