Haló, tady Indie

• USA Outsourced
TV spot
USA, (2010–2011), 7 h 44 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvorcovia:

Robert Borden

Kamera:

Greg Gardiner

Hudba:

Transcenders

Ben Rappaport, Anisha Nagarajan, Diedrich Bader, Parvesh Cheena, Pippa Black, Rebecca Hazlewood, Rizwan Manji, Sacha Dhawan, Thushari Jayasekera, Guru Singh (viac)

Todd Dempsy je mladý manažer, který pracuje ve společnosti prodávající žertovné předměty. Jednoho dne ráno přijde jako obvykle do práce, kde překvapivě najde jen liduprázdnou vyklizenou místnost. Celé call centrum, kterému šéfoval, bylo po náhlém rozhodnutí přesunuto do Indie. Mladý manažer má jen jednu možnost - odstěhovat se do Indie a vést call centrum tam. Ocitá se tak před nelehkým úkolem - jeho práce je přesunuta do zcela jiné země na druhém konci světa, kde musí pracovat s novými lidmi, kteří vyznávají jinou kulturu, a pro které jsou americké zvyky a prodávání nesmyslných žertovných předmětů nepochopitelné. (Zbyisek)

TV spot

Moni65

Seriál inšpirovaný filmom Outsourced. V obidvoch prípadoch ide o mladého manažéra Todda, ktorý je nútený šéfovať call centru, ktoré je premiestnené z Ameriky do Indie. Film bol pre mňa nudný a dlhý, herci nevýrazní a nesympatickí. Naopak seriál na mňa zapôsobil príjemným dojmom. ()

Pajky3

Call centrum z Indie bylo opravdu dobrý a vtipný. Škoda, že byla jen jedna série, protože ty postavy tady jsou super. Nejen Vedoucí Todd a jeho zástupce Rajiv, ale i zbytek skupiny od Manmeeta přes Gupta až po Ashu. No a samozřejmě nesmím zapomenout na neindickou část v podání Charlieho a Tonyi. Hlavně Charlie suprově dodává šťávu, stačí se podívat třeba na halloweenský díl. Využívání stereotypů o Indii a její kultuře je hlavně díky postavě Todda super. No já se prostě bavil a vřele doporučuju. ()

Ivoshek

Docela to sedí na to, co jsem v Indii viděl. A je to mistama rozkošně vtipné. Já mám radši trochu ostřejší humor, ale i tak dobrý. Většina postav i jejich chování jsou samozřejmě karikatury, ale ta atmosféra a kultura je trefená dobře. Od kývání hlavou typu "ano i ne", přes šéfovský despotismus, přehnanou devótnost, občas lenost, lásku k barvám, hudbě a tanci, cestování vlakem... a Pippa Black je rozkošná, samozřejmě. ()

jakobin22 odpad!

Pane bože, co to je? Humor se tomu vyhl obloukem. Jestli se to má tvářit jako sonda do Indo-amerického světa, tak ještě větší zoufalost. O postavách a scénáři ani nemluvě. Mám doslova fyzické reakce ne tento paskvil, ze kterého mi běhá mráz po zádech z trapnosti.Nechápu jak se něco takového mohlo dostat na obrazovky! ()

Mira90

Seriál postavený na jednoduché zápletce - call centrum nabízející ,ptákoviny' je přesunuto z USA do Indie, kam se stěhuje i jeho šéf. Ten nerozumí bláznivým indickým svátkům a nátuře, Indové zase nepobírají Halloween nebo Díkuvzdání, prostě další kancelářský sitcom. Princip jednoduchý, ale velice dobře napsaný a zahraný, v neobvyklém prostředí. Věčná škoda, že je jen 22 dílů. ()

• Nenatáčelo se v Indii, ale ve studiích Radford City v Los Angeles (L.petr)