Šerifovia

USA, (2010–2011), 12 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Tvorcovia:

Jennifer Johnson

Hudba:

Trevor Morris

Kelli Giddish, Cole Hauser, Jesse Metcalfe, Amaury Nolasco, J.B. Brady, Ricardo Campbell, Normita Joven, Darrell Chumley, Rose Rollins, Heather Gillett (viac)

Atraktivní Annie je společně se svým týmem odhodlána na jimi spravovaném území poblíž mexických hranic zajistit za každou cenu bezpečnost a pořádek. Utéct před Annie a spravedlností se tady sotva komu podaří, protože svůj úkol bere zatraceně vážně. (oficiálny text distribútora)

mysiak

Jerry Bruckheimer v poslednom čase strieľa slepými..Chase je obyčajný kriminálny seriál o oddelení U.S. Marshals, ktorí hľadajú zločincov...nemá čím zaujať, tuctovosťou kričí na hony, herecké obsadenie je slabé - hlavná hrdinka je nesympatická...je to hodnotenie pilotu, môže sa zmeniť...zatiaľ najslabšia novinka seriálovej jesene ()

Mallinali

Mám pocit, že se tvůrci vyžívají v hromadným vraždění slušných, sympatických a někdy dokonce politováníhodných lidí. Je to na mě celý zbytečně bezcitný, akce taky není žádná hitparáda a přitom to jiný věci nenabízí. Tohle je ztráta času, radši se jdu naučit pletení pomlázky a návrat domů z hospody po třináctým pivu. ()

MickeyStuma

Televizní seriál o honbě uprchlých trestanců sice nekypí originalitou, ale z modernějšího hlediska zase proč ne. Atmosféru to má, akce taktéž nechybí a Rose Rollins svým charakterem silně připomíná neúnavného Tommy Lee Jonese ´Uprchlík´ (1993), ´Šerifové´(1998) . Pouze malý počet dílů nemálo oplývá scenáristickou nedokonalostí. Tvůrci se ještě až moc drželi jednoduchosti a malého rozpočtu, což snímek po divácké stránce poznamenalo. ()

Laerry

Seriál Chase spadá do stáje nejvlivnějšího producenta Hollywoodu - Jerryho Bruckheimera, který má přirozený talent dělat z kriminálek úspěšné série (stojí za všemi CSI, Without a trace, Cold case), takže můžete předem tušit, co očekávat. Ale přesto se Chase od svých seriálových sourozenců trochu odlišuje - nejsou zde žádné videoklipové scény a ani dojemná "skoro-musicvidea" ke konci (aneb silný trademark bruckheimerovek) - chytnutí padoucha se většinou odehraje až v závěru, po kterém následují titulky, takže se nemusíte obávat srdceryvných scén, kdy se pozůstalí střetnou s vrahem, apod. V pozdějších dílech se sice začnou objevovat náznaky "dojímavých scén", ale ty se nestihnou rozšířit do plného rozměru, jelikož seriál dospěje do svého definitivného konce. ()

-Marc-

Hodnocení po shlédnutí pilotu. Jsem velice mile překvapen. Už podle trailerů z toho, že seriál produkuje Jerry Bruckheimer, jsem očekával, že to bude dobré. Ale co jsem dostal bylo lepší než jsem čekal. Povedené obsazení hlavní hrdinky a vedlejších postav zejména jsem rád za Amauryho Nolasca, kterého jsem si v Prisone Breaku docela oblíbil a pak Jesse Metcalfe, ze Zoufalých Manželek. ()

• Americká televizní stanice NBC se rozhodla po třinácti odvysílaných epizodách seriál vyškrtnout z programu. Neměl by se již nadále vysílat. (Amroth666)
  • Jedná se o nový projekt z dílny velkoproducenta Jerryho Bruckheimera. (Amroth666)