Halina Pawlowská zve do své nové talk show známé i neznámé hosty. Pořad pro všechny, kteří mají pocit, že nejsou "in".

Jedno téma – tři hosté. Halina Pawlowská si vždy pozve tři hosty známé i neznámé, kteří neodpovídají dnešním trendům a představám (např. o kráse, správné výšce, životním stylu…) a lze u nich tedy vypozorovat (i na přechodnou dobu) jistý „handicap“, a diskutuje s nimi na dané téma s humorem jí vlastním. Mamba show přináší divákům odlehčený pohled na věci, které mohou být pro někoho velkým problémem, nebo i handicapem a pro někoho jen marginální záležitostí. Mamba je velmi jedovatý had, podle kterého se ale pořad Mamba show nejmenuje! Mamba je také věštkyně na Haiti, podle ní se ovšem tento pořad také nejmenuje! Halina Pawlovská má jednu oblíbenou knihu: Tančím tak rychle, jak dokážu od Barbory Gordonové. Je to kniha o překonávání problémů a Halina je přesvědčena, že každý z nás tancuje tak rychle, jak dokáže, ale nejlepší je tancovat v rytmu Mambo!!! Proto Mamba show. Celý pořad je provázen „živou“ latinskoamerickou hudební skupinou Mezcla. br> (oficiálny text distribútora)

vegetol.mp odpad!

No ty vole! Další vypečený pořad, který se pokouší normálnímu divákovi vypálit sítnici. Je zvláštní, že ve všech zaměstnáních chtějí pracovní výsledky, jen v ČT nechají vyšeptalé hvězdy plácat debility a brát za to tučné honoráře. Pracovních výsledků netřeba. ČT má plnou hubu keců, jak se má šetřit, propouští jak na běžícím pásu, ruší kvalitní pořady a pak nás láduje podobným hnojem. Ty peníze, co za tuhle debilitu vyplázli, měli raději hodit navrch Krausovi, nebo za ně najmout hitmana, aby ty chytráky, co pustili tohle do éteru, naházel v barelech do Orlíku. Člověk fakt žasne... ()

blackrain odpad!

Strašně nevtipný pořad. Zajímalo by mě jakou má tahle show sledovanost. "Oslí můstky", které Halina Pawlowská používá, aby představila hosty, jsou ubohé a trapné. U Banánových rybiček jsem se občas bavila, ale těm už dávno odzvonila hrana a tenhle rádoby vtipný pořad dopadne úplně stejně. Takže, ČT vyhazuje peníze oknem, místo toho, aby je vložila do něčeho kloudného a tím nemyslím pohádky, protože některé by měly raději zůstat hezky na papíře. ()

SOLOM.

Pravda pravdoucí, že od banánových rybiček to byl pořádný sešup dolů. Halina Pawlowská a její podivný smysl pro humor mi nikdy nějak extra nesedla, ale dokázali rozesmát hlavně „ samotné šoty“ nebo zvaní hosti. Ono je pěkné když si dokáže někdo sám ze sebe dělat prdel, ovšem psaní knížek jí jde jistě mnohem lépe, než moderování. Jo vyplnit prostor svým zadkem a kozama to ona uměla vždycky, ale to je tak vše… ()

Beagle

Že by ztrátou Jana Krause přišla ČT o "poklad" si nemyslím, každý je nahraditelný, zvlášť na televizní obrazovce. Ale pořad Mamba show je scénáristicky a dramaturgicky tak zanedbaný, že ani sebelepší moderátor by to nezachránil. ČT by měla zrestaurovat inteligentní verzi formátu late night show a zkusit přijít s někým novým a neokoukaným, možná by to stálo za to. ()

Karlos80 odpad!

Trapárna... Fakt lepší jak ten její pořad Mamba je už snad jen reklama na Perwol.:-) Pavlačová drbna Holina Pawlovská-Obrowská, všechen svůj střelnej prach už dávno vystřílela, v současnosti nejen že bude nejspíše pěkně drahá, ale nemá co nabídnout, ona si asi nejspíš vůbec neuvědomuje že se nepíše rok '95 nebo '96, kdy byla relativně v kurzu, pořad absolutně bez jakékoliv invence, bez nových nápadů, její exhibice jsou jen o ní, hosté dělají pouze křoví, ale to asi scénáristům a lidem od pořadu zřejmě nevadí. Hlavně že se ještě zasměje sama sobě. Problém většiny našich umělců a rádoby umělců je v tom umění včas odejít, které našim umělcům je cizí , TV je plná naprosto trapných pořadů které když už neuspávají tak minimálně nutí k neustálému přepínání s programu na program ale člověk si i tak málokdy vybere. Proč se drží třeba takovej Karel Šíp, kterej ze sebe nic nedělá, jeho pořad i humor je svým způsobem obyčejný ale inteligentní, nemastí si ego jako např. Jan Kraus svým neustálým shazováním a ztrapňováním svých hostů, navíc on si stále myslel že nad jeho názor není, že je nenahraditelný, zmýlil jste se pane Kraus, jsem ale zvědavý kde zas zakotvíte za čas. "Banánové rybičky" a "V žitě", jsem také nemusel a v podstatě nestály také za nic, jediné na co se jakžtakž dalo ještě dívat byly ty její cestopisné pořady, v současnosti může popřemýšlet zas nad nějakou reklamu na hubnutí. ()