Teenageři jsou sledováni a vražděni maniakem na městské pouti. (JasonCZ)

kaylin

Americký slasher „Death Screams“ je celkem právem zapadlý horor, protože na něm není nic, co byste již neviděli a co byste neviděli především v lepší podobě. Nejsmutnější je ale skutečnost, že zde není vlastně ani jedna pořádně povedená scéna zabití. S lukem to byl dobrý nápad, ale i to je nakonec provedené tak nějak fušersky a bez nápadu. I proto vás tenhle horor nejspíš mine. ()

Gorehound

Zasa jedno veľmi subjektívne hodnotenie. Film je veľmi "regionálny", čo znamená, ze si v ňom zahrali aj miestny(tuším niekde z Texasu) a ich zapojenie je veľmi cheesy, vrátane klasického tučného šerifa. Dosť času zaberá "šantenie mládeže", rozpočet veľký určite nebol, veľa vecí sa muselo očividne robiť na kolene. Napriek všetkému som sa nenudil, bavil, film má silný americký feeling, vrátane prízvukov, všetko je tak "malomestsky ušmudlané". Chvíľu trvá než dôjde na gore, ale kupodivu sa ku koncu vytiahne aj solidne natočená atmoška(búrka, cintorín), aj rýchle, až prekvapivé gore(efekty mi na tento budget prišli skvelé). Nemôžem si pomôcť. Toto je tak "early 80s" klasický, regionálny old school slasher... Nič pre tých, čo horeuvedené ingrediencie nedokážu odceniť. ()

Campbell

Poměrně slabší slasher, který právem upadl do zapomění. Na film se vyplatí koukat maximálně kvůli posledním 15 minutám protože, to předtím je nudná blbost která tu byla 100x. Film má klasické schéma partu teenagerů terorizuje vrah, a jak jinak vrah je jeden z nich. Důvod proč vrah vraždí a i samotnej vrah je asi to nejhorší na celém filmu, předvídatelnej(je to jako vždy ten utlačovanej) a navíc nudnej. Vrah zabije jendou za půl hodiny(když nepočítám ten konec tam je mrtvých trochu víc), vraždy jsou sterilní, třeba střelba lukem, či mačeta kterou vrah stejně ale moc nevyužije. Navíc ten vrah je děsně necharakterní kdyby aspoň vykrádal své bratříčky a nasadil si nijakou masku. Ale to ne. Postavy ve filmu jsou obyčejní tupý teenageři. Tak jediné co mohlo film zachránit je atmosféra která tu sice jakž takž je, ale nefunguje naplno. Tak jediný důvod proč na film koukat je být fanouškem slasheru(můj důvod) a nebo na zahnání nudného odpoledne. ()

pornogrind

Nudnej, ničím výjimečnej a po právu zapomenutej slasher. Původně jsem to viděl na 1hvězdu ale díky závěrečným minutám kdy se to konečně aspoň trochu rozjelo přimhouřím obě oči a přihodím i tu slabší druhou hvězdu. Ale opravdu není o co stát. Vraždy nejsou nikterak efektivní(zřejmě kvůli nízkýmu rozpočtu), postavy nesympatický ikdyž holky byly aspoň celkem pěkný(nahotu však nečekejte) a vrah? Škoda mluvit. ()