George Stobbart

Krátky hudobný klip, tematicky k G.I. Joe, ktorý však nepoznám a zrejme preto ma výraznejšie nezaujal. Samotná gitarová pieseň bola síce príjemná, ale vcelku obyčajná a text na mňa miestami pôsobil umelo a trápne. Vo svojich malých partoch sa tu objaví viacero známych tvárí a ku koncu to úžasne a nečakane rozpumpuje duel Vinnieho Jonesa a Olivie Wilde. Keby v tých 4 minútach dostali viac priestoru, tak to mohlo byť lepšie ;-) ()

Andersis

Hvězdy spívají, hrají, nebo tančí. Holohlavý Jones který hraje na klárinet čí co to je, nemá chybu. Julianne Moore předvádí dramatické hraní a lehce zapojuje své vokály. Hudba je pro mě nezáživná a moc nudná. Nemám nic proti pomalím písním, ale tohle prostě není můj šálek kávy. ()

hous.enka

Písnička to není špatná - má pěknou melodii. Ale videoklip mi přijde dost nic moc: objevují se tu různé celebrity a lá postavy z G.I.Joe (ale nevím, neviděla jsem). Vlastně lepších videoklipů jsem viděla asi tak tisíc, takže nebýt Julianne Moore a Alexis Bledel, videoklip by mě nijak nezaujal. ()

VanTom

Ilustrativní videoklip k "žertovnému" songu serveru Funny or Die o tom, co dělají členové G.I. Joea a Cobry ve volném čase. Díky hojnému výskytu známých tváří to tato youtube blbinka dotáhla až k vlastnímu záznamu na ČSFD, gratuluji. ()

toi-toi odpad!

Nie, nie je to vtipné.. a nechápem prečo to má profil na csfd.. to by rovno mohli mať profil i každá coververzia od Krausa a Marcina z Uragánu.. ()