Horrible Horror

všetky plagáty
USA, 1986, 110 min

John Zacherle, Bela Lugosi (a.z.), Lon Chaney Jr. (a.z.), Ray Corrigan (a.z.), Douglas Fowley (a.z.), Michael Landon (a.z.), Steve McQueen (a.z.) (viac)

Kolekce upoutávek a ukázek z různých nízkorozpočtových hororů 50. a 60. let. (JasonCZ)

Slasher

Zacherleyho kompilační video - Cool Ghoul je na hradě, různě blbne a prohrabuje se filmovým harampádím. Upíři, zombies, Bela Lugosi, Santa Claus a marťani,..... Trailery a útržky, je toho tady (srandy) kopec. Škoda jen, že u mnohého vlastně není poznat, o co se jedná. Přítomná je samozřejmě 'wife', obří měňavka, Igor, i květákové mozky! P.S. pro zájemce opět odkazuji na AMERICAN SCARY a ZACHERLEY ARCHIVES. ()

SOLOM.

Posbírejte krátké ukázky ze zhruba padesáti starých filmů, dobře je promíchejte, přidejte k tomu „hrané scénky“ a vznikne vám z toho skvělá „hororová“ podívaná pro labužníky a především milovníky staré školy. John Zacherle coby ghoul mě sice trošku štval svým smíchem (skřekem), ale zas to dobře vynahrazoval některými hranými scénkami. Navíc jsem v těch ukázkách našel docela dost filmů, které jsem zatím neměl tu čest vidět, takže budu muset pořádně prošmátrat svou filmotéku a co nejdřív to napravit. Některá monstra mě učarovala i přes svůj laciný vzhled. ()

ArsenalEagle

Zajímavost: Film byl viděn v kinech poprvé roku 1986, ale natočen byl ještě před rokem 1980 (Steve McQueen tohoto roku zemřel) Dalo by se říct, že je to takové Scary Movie, spousta blbin,upírů,zombí,ufounů,... :) ()