Mickey Skinner je obyčajný šmejd, ktorý visí prachy. Vláme sa niekde, kde nemá, ale je prichytený policajtom, ktorý ho, samozrejme, začne naháňať. Mickey cestou nelení a šlohne auto. Lenže v kufri auta bol spútaný boss londýnskeho podsvetia, Dan Barber, na ktorého narafičili luxusný podraz.
Ako to už býva, Mickey ho vyslobodí a Barber mu vkladá do rúk dôveru. Aké konzekvencie z toho pre Mickeyho neskôr vyplynú? (sochoking)

Hervor

Výborná britská komedie. Jakožto další ze svého žánru, málokdy mainstreamovým publikem doceněna, jelikož v ní nikde neuvidíte nebožáka ukouzlého na banánu, či podobné banality, které mají vzbuzovat smích. Zde jde o jiný druh humoru, záměrné hrání herců, připomínající divadelní frašky či směsici velmi pitoreskních postav. ()

BuryGol

Leo Gregory dostal poprvý hlavní roli a musel ukázat, jestli to zvládne. Mickey při vloupačce náhodou čórne káru, v jejímž kufru leží sešněrovanej boss londýnskýho podsvětí. Ten mu za odměnu nabídne práci. Ustojí to? Faktem je, že je ten film celkem odfláklej, kamera se třese, věci nedávaj moc smysl a konec mi unik úplně. Don je chvilku Anglán-chvilku Rus, Beatrice Rosen jako Rumunka s akcentem stojí za zlámanou grešli a mafián z USA Madsen mi tam spíš překážel. Ale s rukou zdvihnutou ve stylu "guilty as charged" nenuceně přiznávám, že jsem zaujatej. Je to britský, je to krimi, je tam akcent (a drogy, chlast, špinavý prachy, střílečky, děvky, holky z východní Evropy na prodej, mafiáni, vyřizování účtů atd.) a hlavně tam hraje Leo, kterýho budu mít už nadosmrti zafixovanýho jako Bovvera z GSH. Proto hodnotim takhle. Jinak anglický titule na tenhle film dělal nějakej jižanskej patlal a je to znát. Snad si radši počkejte na český. ()