The Drawn Together Movie: The Movie!

Parta osmi animovaných postaviček je hvězdami televizní satirické reality show s názvem Drawn Together. Úchylně zvrácený pořad plný nahoty a vulgarit, to je přesně to, co televizní diváci chtějí. Jednoho dne však jeho protagonisté zjistí, že jejich sprosťárny už nikdo necenzuruje a dojdou k závěru, že byli zrušeni a odstraněni z programu kvůli nízké sledovanosti. To ostatně potvrdí i zákeřný šéf studia a na osazenstvo domu, kde se show natáčela, pošle speciálního zabijáckého robota, aby je doslova vymazal. Na poslední chvíli je ale zachrání dobrosrdečný producent, jenž si je velmi oblíbil. Hrdinové se na útěku dozvídají pravdu o vlastní totožnosti a vydávají se na pouť za získáním smyslu existence, na jejímž konci by měla podle plánu stát šance vrátit se na televizní obrazovky. (Filmmaniak)

Martin_W

Jak v seriálu, tak i tady nás čeká veliká dávka humoru, který snese jen málo lidí.. Ba dávka možná 2x větší. Kdo však zhlédl všechny epizody se už ničím zaskočit nenechá. Všechny postavičky jsou po 3 letech zpátky s velkou energií pobavit diváky naposledy, a že se jim to daří. Sice je film na můj vkus moc krátky, každopádně jsem se bavil snad více než u poloviny epizod seriálu. Obrovská škoda, že se u nás ani film na dvd neobjevil na dvd, koupi bych neváhal ani minutu. 86% ()

adamulefa

Podľa mňa skvelé ukončenie seriálu WITH NO POINT. Konečne necenzúrované, stále je to však tá istá vtipná rozum pozastavujúca hovadina, tentokrát s extra mrte veľa odkazmi na animovanú tvorbu (Šmolkovia, Flintstonovci, Jetsonovci, South Park, Road Runner Show, Disneyovky atď.) Osobne som sa bavil kráľovsky. Škoda však, že je už konec :( ()

DoubleJo

Musim bohuzial povedat, ze serial bol o dost lepsi. Zmizli vtipy utahujuce si zo vsetkeho a nahradili ich sceny, ktore pochopitelne nemohli dat do TV. Nadavky najhrubsieho zrna (novotvar shitcunt ma ale pobavil) porno sceny (a nie len Foxxyne kozy) a fekal sceny, ktore uz boli na mna ku koncu privela .Ale co je najpodstatnejsie, ze som sa zasmial asi 2krat za cely film v porovnani so serialom, kde som sa nasmial neporovnatelne viac. Ale kazdy fanusik nech ohodnoti sam. Aj napriek tomuto nevydarenemu kusku ostava pre mna DT jednoznacne jeden z naj kreslenych serialov. ()

Drom

Kdo došel se seriálem až do poslední řady (a přežil), tak může mít představu, v jakou naprostou kokotinu se to asi v tomhle případě vyvinulo. Ty z vás, kteří jste seriál neviděli, bych před sledováním tůtěch sedmdesáti minut rozhodně varoval, tohle není nevinná sranda jako Brickleberry. Tohle je jako když se díváte do pozvracený žumpy za horkýho léta a představíte si v těch vypařujících se výkalech oslizlýho skřeta, jak honí ocas mrtvýmu praseti. Jestli vás nepobaví, že se u toho posral a pak ochutnal, tak to asi nebude film pro vás. Příběh (s naprosto debilní pointou) je jenom taková chabá ústřední stoka vinoucí se mezi oplzlými a nechutnými vtipy za hranou dobrého vkusu a snad i představivosti většiny diváků. Takže se mi to líbilo. Nečekal jsem ovšem film, spíš průjem, a ten jsem taky dostal. Říznutej projímadlem. ()

Fill98

Jsem velký milovník DT. Díly mě pohltily tak, že jsem seroš zhlédl několikrát. S entuziazmem jsem dychtivě spustil DT movie a má očekávání směřovala k nebesům. Ale nakonec musím říct, že jsem byl celkem nasranej. Vzhledem k tomu, že doba mezi koncem seriálu a filmem byla značná, očekával jsem scénář a vtipy na vysoké a hlavně originální úrovni. Vtípky se ještě daly, ten záchodový humor miluju, nicméně to nemá takové grády jako seriál. Scénář dle mého názoru trošku pokulhává a myslím, že z tohoto filmu se dalo vytěžit mnohem víc. (65%) ()