Veselé vánoční hody

(TV film)
všetky plagáty

pornogrind

Se slovem horor bych byl u tohohle českýho televizního počinu opatrnější. Místy totiž film balancuje na hranici trapnosti čímž mi to připomínalo spíš špatnou komedii. ()

honajz2

Hodně zvláštní variace na Otesánka, ve které nechápu, jestli mělo jít o špatný pokus o atmosférický psycho horor (čemuž odpovídá jedna polovina scén) nebo o neskutečně trapnou parodii (čemuž odpovídá ta druhá polovina scén). Prvních 5 minut funguje docela slušně a sem tam u nějakých scény se objeví jakýsi ucházející pokus o atmosféru, ale jinak to působí dojmem, že se pan režisér zfetoval a hned na to to natočil... Kdyby to aspoň trochu nějak fungovalo, ale tady mi z toho podivného pokusu o - pořád nevím o co přesně - bylo tak trapno, jako už dlouho ne. Ale tak snahu cením, no. Slabé 2* ()

Miroslav.Zac

Horor to byl, to ano, ale dokoukat. Sledovat dvounohý prase, co se láduje od rána do noci ala Otesánek (tady Ota Sánek), intermezza "příběhu" vyplňuje jakási snaha zdiskreditovat svátky na nechutný guláš hříchů, to vše zasadit do světa, který je sám o sobě nechutný. Ještěže to bylo tak krátký... p.s. ti, co tady dali víc jak dvě hvězdy, by měli povinně napsat, proč dali tolik. Mě totiž hlava nebere, jak se to mohlo někomu líbit (navzdory tomu, že oproti jiným devadesátkovým počinům je tohle ještě pastva pro oči. ()