Para vs Votrelec

všetky plagáty
Krátkometrážny / Sci-Fi / Horor / Komédia
Slovensko, 2010, 3 min

Slovenský sci-fi film na spôsob Votrelca. V hlavných úlohách účinkujú členovia skupiny Para. (oficiálny text distribútora)

Djkoma

:-D (ne, že bych chtěl dělat čest svému dokonale vybranému avatarovi, ale prostě na tohle nejde napsat nic než tenhle smajlík) ()

tron odpad!

Spravidla obchádzam komentáre typu „Čo toto robí vo filmovej databáze?!“, ale ČO TOTO ROBÍ VO FILMOVEJ DATABÁZE?! Veď to je amatérsky kraťas, ktorý nemá ani tri minúty a hoci je mi milá snaha tvorcov o zachovanie vážnosti, skutočne sa musím pýtať „Čo TOTO preboha robí vo filmovej databáze?!“. Je to ÚPLNE TO ISTÉ, ako kebyže sem dám SVOJ film! Ale ÚPLNE!! ()

TheDarKnig

hehe, co k tomu napsat... velmi zajimave provedena pocta Alienovi... jen bych se chtel zeptat.. Proc je v nazvu i ta Gorila, kdyz tam zadna neni? To ma byt nejaka reklama? :-)) UPDATE: ah, tak uz jste si te absence opice taky vsimli. Ok :-) ()

MM_Ramone odpad!

PARA - Partia Ambicióznych, Retardovaných Amatérov. Nič iné to iste znamenať nemôže. Viem, že tu na Slovensku existuje nejaká pochyderná hudobná kapela s názvom Para. Letmo som niekde započul ich produkciu a veľmi rýchlo som si ich zaradil medzi pre mňa nezaujímavé, nepočúvateľné veci - sračky. Garážová, študentská, jednoduchá, primitívna hudba. Veľmi slabí muzikanti a ešte horší autori. "Para vs. Votrelec" je amatérsky filmový projekt, v ktorom účinkujú členovia tejto bezvýznamnej skupiny. Je to ešte horšie ako tie ich piesne. Toto je totálny odpad! ()

Hrabka

Dobrý Vetřelec, povedl se jim. Snaha se cení a když se navíc oživí taková ikona, tak můžu jen chválit, i přestože to zpracování nebylo nijak slavné. ()

Hunter2222

Tak toto bola riadna lolkovina. Ak to bolo myslené zo srandy tak jednoznačne z 5*, no ak vážne, tak Odpad!. Radšej dávam medzi, veď na tie tri minúty to pobavilo. ()

SOLOM.

Chlapci ze skupiny PARA mají štěstí, že jejich muziku neznám. Za to však moc dobře znám způsob jakým hodnotí mí oblíbení uživatelé, jejichž názory respektuju a většina tomu narvala odpad. To však neznamená, že bych neměl vlastní názor. Parodie na Aliena se moc nevydařila, ale přece jenom jsem se u toho asi dvakrát zasmál a to je dost málo. Chápu, že to chlapci mysleli z recese, ale proč proboha podobné sračky umisťují na filmovou databázi? Už jsem si zvykl, že se tu objevují hudební videoklipy a reklamy, přestože mají stránky ve svém názvu jasně dané „filmová“, ale myslím, že pro příště by to chtělo nechat jen na youtube, kde se to podobným srancem jen hemží. Hodně jsem nad tím přemýšlel, ale dám nakonec tu 1* za „mop“ a netradičního Vetřelce. ()

corpsy odpad!

Ja viem chlapci, že ste to nemysleli vážne. Ale Para, vypar sa! Odpornejšiu poctu ( hoc aj parodickú ), som jakživ nevidel. Ridley Scott, povolať právnikov! ()