Jak jsem se vdala za Gegegeho

(neoficiálny názov) (seriál)
  • Japonsko Gegege no njóbó (viac)
Japonsko, 2010, 39 h (Minutáž: 15 min)

Příběh je založen na autobiografii Mury Nunoe, manželky známého autora komiksu Gegege no Kintaró Mizukiho Šigerua (1922-2015). Budeme sledovat každodenní život manželského páru z pohledu manželky. Jaké to asi je být manželkou slavného kreslíře mangy? (Zíza)

ainny

Vlastně jsem tu měla jediný problém. Tím byla hlavní hrdinka. Od poloviny mi její věčný přihlouplý úsměv, zastřený hlas, věčné přihlouplé "hai" a "otósan" strašně lezlo na nervy. Chápu, že jde o prototyp dokonalé japonské manželky, ale herectví Nao Matsushity jsem prostě neskousla. Kdyby jí nebylo, tak mi asi netrvalo víc než dva roky se prokousat do úplného konce. ()

Mkqp

Kdo seriál dokouká, tak určitě nemůže dát méně než 3*, jelikož vydržet 156 dílů není jen tak. U mě je to momentálně 126 dílů, nicméně nevidím důvod nehodnotit už teď, protože mám značnou část odkoukanou. Postavy jsou fajn, každá má svůj charakter a s ním se i pracuje. Pokud někdo hledá seriál na výplň času mezi obědem či jinou činností, jehož délka dílu činí cca 13 min., tak neváhejte a Gegegeho vyzkoušejte. ()

Zíza

Bylo to s nimi moc pěkné, tak moc, až jsem musela napsat recenzi. Aneb asi poprvé v životě seriál opravdu trochu nadhodnocuji, protože „je můj“. (Racionálně by to měly být takové 4* :-D) Titulky ()