Cílem chlapce Akuta Saie je stát se součástí nejvyššího řádu mágů jeho země a přispívat k rozvoji společnosti. V den, kdy je přijat do Constant Magical Academy, je mu během přijímací zkoušky předpovězeno, že se stane Démoním králem a zničí společnost, po čemž Akuto ani za mák netouží. A tak začíná jeho obtížný středoškolský život, ke kterému rozhodně nepřispívá, že nedokáže pořádně kontrolovat své magické schopnosti, většina školy se ho bojí, dochází k nedorozumění s dívkami z jeho třídy. (Zíza)

John8

Tak do osmého dílu celkem fajn zábava na vypnutí mozku :) Sem tam výbuch... neustálé pohledy na kalhotky atp, když se ale Ichiban pokusí o příběh... (ve zbývajících 4 dílech) Nastává neuvěřitelný guláš bez hlavy a paty, ve kterém se objavuje víc a víc náhodných neznámých a každý z protagonistů 5krát za epizodu změní stranu. k tomu si přičtěte nijaký konec a máte průměrné anime, které ale dokáže v určitých okamžicích velmi dobře pobavit :) ()

Monoxid

Takže. Moc se mi líbil začátek, líbil se mi hlavní hrdina a navíc se mi líbil opening, tak jako už dlouho ne. Harémovky nemám nakoukané natolik, aby mě zdejší „typické charaktery“ mohly iritovat, a dámské kalhotky ať si pro mě za mě dělaj co chtěj. Celkově to pro mě rozhodně nebyla ztráta času. Pro oddych doporučuju všem milovníkům pseudo-SciFi-Fantasy příběhů s nesmyslnými konci! ()

Subjektiv

Subjektiv by si snad i osud člověka, kterého touha páchat největší dobro pasuje na Pána Temnot, Vládce démonů a Ztělesněné zlo, opravdu užil, kdyby: 1) Nebyl obklopen harémem reprezentujícím všechny klišé, jež se v anime na nositelky koz lepí. 2) Neustále se Subjektiva nesnažil seriál přesvědčit, že koukání pod sukně a náhodné makání na prsa je humorné (legrace to samozřejmě je). 3) Postavy byly schopny nějaké hlubší sebereflexe a vůbec intelektuálního výkonu. 4) Kdyby se celá koncepce seriálu přepracovala z lascivní, nevtipné taškařice do něčeho důstojného. Během zvládnutých 4 dílů jsem trpěl více než méně. ()

Saraph

V podstatě klasická ecchi komedie, nic originálního, příběh bych v tom opravdu nehledal. Hlavní hrdina je jakýsi pán pekel, který vždycky někde způsobí explozi a za následek to má roztržené podprsenky všech holek okolo. ()

Zíza

A mně nezbývá než souhlasit se Subjektivem. I když je jasné, že s tím troubou, co neumí ovládat svou "manu", má spousta lidí něco v plánu, tak je mi to úplně ukradené, nemám vůbec žádnou touhu dozvědět se, komu tu hubu rozbije a komu ne (pravděpodobně všem a omylem, ale určitě to pak napraví...). Ten první díl byl ještě zajímavý, říkala jsem si kam to asi povede, ale potom má pozornost ochladla a já po 5 dílech nemůžu říct, že by další díly nebyly ztrátou času. Prostě byly. Raději se znovu kouknu na Kaze no Stigma, asi proto, že tam vidímě kalhotky jen jedné středoškolačky... Horší 3*. Zaděláno by to mělo dobře, ale spekl to nějaký špatný pekař. Pokud ale máte rádi harémovky, tak tohle se vám líbit bude. Odpočinkové anime (u kterého já ale odpočívat neumim). EDIT. Ale znáte nudu, tak jsem to dokoukala (to když člověk nemůže spát 40. hodin v kuse, má dost pocuchaný chutě... :-D No, stejně to skončilo, jak jsem očekávala, rozbil hubu všem, ale chtěl :-D I když jsem to dokoukala, na hodnocení to nic nemění. Názor mám furt stejnej :-)) ()

• Jméno hlavního hrdiny Sai Akuto je vytvořeno z japonského výrazu „saiaku“, což znamená „nejhorší“. (Monoxid)