Noc po svém pohřbu vstane Bart, voják zabitý v Iráku, ze svého hrobu a vyhledá svého nejlepšího přítele Joeyho. Společně dojdou k závěru, že Bart potřebuje pít krev, aby zastavil rozklad svého těla.  Jediná věc horší než zažít smrt nejlepšího přítele je, když se mrtvý přítel vrátí zpět k vám … Hororová komedie vypráví příběh vojáka, který byl zabit v Iráku a následně se vrátil zpět jako zombie. Tělo Barta Gregoryho právě uložili k věčnému odpočinku, takže proč je stále při vědomí a potlouká se kolem? Jediný na koho se Bart může obrátit je jeho nejlepší přítel Joey. Oba velmi rychle dojdou k závěru, že krev představuje život. Bart potřebuje ke svému přežití pořádnou skleničku rudé tekutiny. Bohužel se zdá, že většina lidí si svou krev chrání, a tak musí Bart s Joeym vymyslet alternativní plán. Dva kamarádi dojdou k závěru, že nebezpeční dealeři drog a vrazi nikomu chybět nebudou a rozhodnou se město vyčistit od těchto zlých živlů a při té příležitosti získat dostatek krve, která zabrání aby se Bart obrátil v prach. Jenže jejich dobrodružství se brzy značně zkomplikuje... (oficiálny text distribútora)

6thSun

Chvílema hodně moc vtipný, ale taky neúúúměrně dlouhý a po půlce hodně utahaný, jenže zrovínka když už to vypadá, že to bude maximálně na tři hvězdy, přijde scéna s useknutou hlavou a vibrátorem jako slavíkem a v tu chvíli je naprosto jasný, že tohle musí dostat nadprůměrnou pálku, nehledě na (alespoň symbolické) vylepšení procentuálního skóre, který je zde šeredně nízký. 55 - 80% ()

mosnak odpad!

Musím se přiznat,že jsem se na tento film docela těšil. Bohužel čím déle jsem na něj koukal tím větší sračka to byla. Hlavní hrdina je docela v pohodě,ale ten jeho debilní kámoš s kravským ksichtem je nesnesitelný stejně jako zbytek filmu. Bohužel jako horor to nefunguje a jako komedie už vůbec ne (ani jednou jsem se nezasmál)! Je to prostě neskutečná blbost a raději se já vyhněte. Zombie fanoušci úplně,protože tohle je opravdu dementní katastrofa! - 1% ()

darkrobyk

,,Takhle jsem se nebavil ani za živa." Mrtví se někdy vracejí, což nemůže nikdy dobře dopadnout. Pod hávem černé komedie se ukrývá tíživé existenciální drama. V prvním plánu se může člověk místy velice slušně pobavit - prohýřené noci v kůži nemrtvých, pistolnická domobrana, co má plné ruce práce, či ranní návraty domů, když jeden ze dvojice je ve světě živých, a tak musí vyčerpaného kamaráda odnést domů na vlastních bedrech. Černohumorné momenty, kdy za doprovodu Radeckého marše házejí oba protagonisté mrtvoly z mostu, dají vzpomenout nedostižného Dextera. Ve druhém plánu pak sledujeme temnou samotu a bezvýchodnost, v jaké se zmrtvýchvstalý Bart ocitl. Poprvé se ona stísněnost projeví během scény v autě, kdy se Bart krmí - teskná hudba, ukájení hladu a vědomí, že není návratu - s podobnou magičností, jakou v sobě mají snímky Přežijí jen milenci či Hlad. Snaha spáchat sebevraždu vypadá jen zdánlivě komicky, samotný závěr je pak depresivní a děsivý - tak pokračuje vojenská mise, kterou Bart jen na krátko přerušil. ()

Googooplexer

Výborne som sa zabavil, ešte viac než veľa. Bárt je pohodový "čerstvý" (niekoľkotýždňový, dobre odležaný) revenant: zmŕtvychvstanuvší nemŕtvy živý mŕtvy, s pekným vyšívaným ypsilónom na svojom korpuse. Kámoš Joey je perfektný sajdkik. Napätie v tomto príbehu je konštantné až mierne stúpajúce, zvláštny humor však postupne naberá obrátky. Vrcholom filmu je asi scéna s vibrátorom, príbehový koniec je už len akýsi epilóg. ()

kaylin

Americký snímek „The Revenant“ může pobavit, ale má v sobě i trochu hlubší sociální kritiku, což se mi na téhle hororové komedii zamlouvalo. Není to originální nápadem, ale pojetí vůbec není špatné a má svůj smysl. Díky lehce akčnímu pojetí snímek ani tolik nenudí, i když by to stopáž mohla celkem naznačovat. „The Revenant“ není jedinečný filmový zážitek, ale je to dostatečně dobrý zážitek. ()