Bůh měl původně jiný plán, než stvořit Adamovi Evu. Doufal totiž, že Adamovi to vyjde s Lilith. Jenže Adam o Lilith nestál, a tak Bůh stvořil Evu, která se stala matkou všemu živému. Lilith byla zhrzená a přísahala pomstu všem jejich potomkům. A jak to tak vypadá, baví ji to dodnes. (Korbitch)

ricci.s

KONEČNE! Konečne som sa dočkal hororu so skvelým príbehom, výbornou kamerou, peknými maskami a skvelým scenárom. Vytknúť by sa mu dal vlastne len predvídateľný záver a trocha prehnaná stopáž, ale to sú veci, na ktoré sa pri tých sračkoidných hororoch, ktoré sa v poslednej dobe točia, dokážem bez problémov povzniesť. Keď tak nad tým rozmýšľam, tento rok zatiaľ vyšli len 3 horory, ktoré by som označil za vydarené: Case 39, The Collector a The Canyon. Tento je štvrtý. Dávam mu v kľude 100% a dúfam, že sa skvelých hororov natočí tento rok oveľa viac. ()

eraserhead666

Už když jsem před lety viděl trailer, tak mě to zaujalo a věděl, jsem, že se mi to bude líbit. Dobře vybudovaný a odvyprávěný příběh (i když občas trošku kostrbatý a ne zcela jasný) ve spojení se zajímavou záporačkou, navíc ve dvou různých podobách (obě stojí za to, i když Ava Gaudet musí prominout, JJ Neward ji válcuje), udělají z filmu hodně. Podobné démonické věci mám hrozně rád. Jako by ten film byl natočen o nějakých 15 let později, než by měl, jde v něm cítit všechno dobré z devadestákových horrorů. Tohle se prostě povedlo. ()

Terva

Zajímavě erotický začátek končí lehkým šokem. CITÁT - Ne, zlatíčko, to není Batman........ Život, smrt, upíři, reinkarnace, přátelství, krev, hezké ženy - vesmír je jeden velký blázinec. Zajímavá kamerová "otočka" je k mání okolo 20 minuty - ta se povedla. Příběh je jako krvavá detektivka a oba skoro hlavní hrdinové John Carruthers (Ving Rhames) a Marcus (Kristopher Shepard) jsou na stopě podivné bytosti, která není zombie ani upír. CITÁT - Je studená, pod zemí a už se nikdy nevrátí.......... V celkovém pohledu je to depresivní snímek a mnohdy delší záběry mu přidávají na ponurosti. CITÁT - Tvrdí, že ta žena lezla po zdi jako pavouk......... Film ve kterém, když už je krev ,tak jí je hodně je brutální a vražedný. Strašně jsem byl zvědav, jak to dopadne. CITÁT - V případě nutného úklidu kontaktujte zaměstnance klubu........... Scéna s autem "Mladých křesťanů" je hodně uječená. CITÁT - Tak to máme pořádně nasranou děvku........... Film o Lilith, Adamově první ženě. Teprve, když ji Adam odmítl (prostě chlap) stvořil mu Bůh Evu. Lilith byla samozřejmě hodně nasraná. Už dlouho jsem neviděl tak pohodový konec filmu. CITÁT - V Pekle je pro takové ženy speciální místo........... ()

corpsy

Na večerný kuk, mi nemohlo prísť pred zrak nič lepšie, ako táto noirová hororová detektívka, ktorá v sebe má všetky atribúty spomenutých žánrov, v tom najlepšom prevedení. Pre mňa osobne jedno z najväčších prekvapení za posledné roky, ktorých býva už pomerne málo. Toto malo nábeh urobiť väčšiu vec, než len pobehať nejaký ten festival a skončiť na DVD. ()

Zeck

Solidní. Vadila mi pouze délka, udělat z tak banální věci dvouhodinové představení, to nebylo zrovna nejideálnější. Trochu mi chybělo to legendární spojení erotiky a posedlosti, Ďáblův advokát byl na sex-appeal "ďablic" mnohem lepší. Evil Angel je klasickým hororem vyprávějícím téma, které letělo v minulém století. Dnes se takovéto filmu už skoro netočí. Film obsahuje notnou dávku nadsázky a skrytě vtipných scén, proto jsem se poměrně dobře bavil. Bohužel, začátek filmu sliboval něco monstrózního, celkový výsledek už tak honosný nebyl. Přesto lehký nadprůměr. 66% 25.08. 2010 ()

• Kapela hrající v klubu je heavymetalová skupina SAGE4 s písničkou "Backbone". (sewa)