Julia dojede na souřadnice, které našla na Barbieho mapě. Když tam dorazí, zjistí, že místní DJ Phil má auto jejího přítele. Julia se Phila zeptá, kde to auto vzal. Řekne jí, že mu ho Juliin přítel prodal. Phil poté omdlí, stejně jako několik lidí. Kvůli zhoršené epidemii musí všichni nakažení zůstat v nemocnici. Jim dal Juniorovi brokovnici a řekl mu, že nikdo nesmí z nemocnice ven. Angie v bunkru rozbije trubku, ve které proudí voda – jenže ta voda zaplavuje bunkr. Jim a Barbie vyrazí do lékárny pro léky – když tam dorazí, zjistí, že někdo všechny léky ukradl. (Varan)

• Když Joe McAlister připravuje smartphone, že si přehrají nahrávku, je přes jeho pravé rameno záběr na telefon, který má selfie kameru a přední reproduktor na levé straně. Na dalším záběru, detailu telefonu, jsou na druhé straně. (VinceCZ)
  • Když Joe McAlister připravuje smartphone, je ve chvíli vidět záběr na přední stranu a tam domovské tlačítko, typické pro iPhony té doby. Že je to iPhone víme z předchozích záběrů, kdy si Elinore "Norrie" Calvert-Hill fotí selfie a má na zadní straně na fialovém obalu typický průřez pro kameru a blesk. Že jde o její telefon víme tak, že když jej Joe sundavá z knih, má tentýž fialový obal. (VinceCZ)