Celosvětově nejznámější US reality rodina přichází s dalšími díly, ve kterých se můžete těšit na exkluzivní podívanou do soukromí životů Kim Kardashian a jejích sourozenců. Nenechte si ujít spoustu dramatických momentů, glamour, smíchu a slz, kdy se rodina navzájem podporuje v dobrém i špatném. (oficiálny text distribútora)

Michi88

Pane bože ať se Kim Kardashian chytne s Paris Hilton za ruku a táhnou obě do prdele. Samozřejmě Kim může vzít s sebou tu celou svoji přiblblou snobskou rodinu. To, jak se staly tak slavnými a přišli k tolika penězům, mi zůstává záhadou, kterou by nevyřešil ani sám Sherlock Holmes. Vždycky když vidím Kim nebo jednu z těch jejích sester na svém monitoru, tak mám chuť ho roztřískat o zeď. Nepochopím, jak někoho může jejich život zajímat. ()

Terieli

Těžko tuto reality show hodnotit vzhledem k tomu, že sice kvalita nic moc, ale neunikl mi zatím žádný díl :-D. Parádní oddechovka - pokud rádi nahlížíte do soukromý slavných, člověk se zasměje a občas kroutí hlavou nad zhovadilostí slavných a bohatých členů klanu Kardashianů, které proslavilo obří pozadí Kim. Palec nahoru za jejich podnikavost a obchodního ducha. ()

fixaman

Místní komentáře krásně dokazují, jak dobře to má Kardashianovic klan vymyšlené. Celá tahle show je předem naskriptovaná a dělat ze sebe blbky je to, na čem vydělávají. Stačí úmyslně vyvolávat skandály, hrát idioty, dobře vypadat a recept na úspěšnou show je na světě. S tímhle konceptem přišla jako první Paris Hilton, která sama nedávno udělala dokument o tom, kolik let musela nasazovat tuhle přiblblou personu, protože jí to vydělávalo, a přiznala, že dnes už má problém mluvit svojí přirozenou intonací. Přitom v reálu je to velmi inteligentní businesswoman, která vede řadu podniků a vydělává miliardy. V Česku tenhle koncept kdysi úspěšně zkopírovala Agáta Hanychová, která je taky ve skutečnosti inteligentní, vzdělaná a fajn holka, ale hrát blbou a dělat skandály ji živilo. Všude se díky tomu o ní mluvilo a čím větší měla popularitu, tím víc přicházelo nabídek na spolupráci s velkými značkami. Je to jen business a reakce tady ilustrují, jak se jeho tvůrcům daří vás všechny přechytračit. Drtivá většina z místních si totiž podle všeho myslí, že v téhle show vidíte skutečné povahy mladých Kardashianek. Ach ta naivita. ()

DadysGirl

Guillty pleasure roku... kim je blbka, Kris bordelmamá, kourtney ledová královna a Kloe a ty dvě malý se časem trochu zlepšily, tudíž je hanět nebudu... chudák Bruce, chudáci zvířata, škoda těch vyhozenejch peněz za natáčení a celou jejich famílii, ale musím přiznat, že koukat se na to budu dál... čistě pro potěšení z povrchnosti, hlouposti a hysterie těch méně šťastných... Amíci mě nepřestávají fascinovat... Hone Boo boo je na řadě jako další ;) ()

Billie777 odpad!

Důvod, proč tuhle snobskou rodinku nesnáším. Opravdu by mě zajímalo, jaké zoufalce může zajímat život těchto tří namyšlených princezen, které v životě nikdy nic nedokázaly a nic pořádného nedělají, jen měly to štěstí narodit se ve zlaté kleci. Jejich popularita mi hlavu nebere a zbytek jejich rodiny není o nic lepší. ()

• Kim a Kourtney sú jediné osoby, ktoré sa objavili v každej epizóde. (dwdb)
  • V roce 2016 se Bruce Jenner nechal přeoperovat na ženu a veřejně přiznal jeho orientaci (transgender). (lalissaa)