Frajer mojej frajerky

• Česko Kluk mojí holky (viac)

Jesse je moderní, inteligentní žena, která stále ještě hledá toho pravého ... dokud nenarazí na Ethana, spisovatele na pokraji zoufalství z toho, že mu vydavatel vrátil další román. Jesse setkání nabízí více, než jen možnost podnítit v Ethanovi znovu ambice a inspiraci, ale také to v jejím životě otevírá novou, romantickou kapitolu. Má to však jeden háček.... Chvíli poté, co si Jesse našla skvělého přítele, potkává pana dokonalého - Troye, sebevědomého a úspěšného pracovníka v reklamě, s nímž je téměř každý okamžik příjemný a romantický. Jesse neví, co si v této situaci počít, potýká se s totálním milostným paradoxem: co má dělat dívka, když poté, co našla výborného přítele, potká dokonalého?
Nakonec však to, co Jesse zjistí o lásce, odpovídá tomu, co diváci naleznou v příběhu samotném: věci nejsou vždy tak, jak se zdají. Film Kluk mojí holky je klasická love story obrácená vzhůru nohama, romantická komedie, která mísí srdečnou upřímnost s neotřelým vyprávěním a několika velkými překvapeními. (HBO Europe)

ladymarmelad

Tak v tomhle filmu jsem se vážně ztratila. Koukala jsem na kvůli Alyssii Milano jelikož to je úžasná herečka. Ze začátku jsem to rovnou chtěla vypnou jelikož sem si říkala to neni film pro mě, ale pak mě to upoutalo a koukala jsem na to dál. Je to pěknej film ale fakt na konci sem se do toho tak zamotala že sem se na to musela kouknout ještě jednou. Ale tak dobrej film. =) ()

Asmodin

Tohle rozhodně patří k filmům, které vás donutí se nad ním zamyslet. Rozhodně to není komedie a až tak romantický to taky není. Zápletka je snadno pochopitelná a konec zase není pochopitelný vůbec. Furt mě to nutí ptát se co by se stalo, kdyby za Ethanem vůbec nešla; nebo proč řekla, že měla odletět do Portlandu, když slíbila Troyovi, že pojede sním???? No takže za celkový dojem z filmu a obsazení Alyssy Milano, Beau Bridgese, Michaela Landese a Toma Lenka * * * ostatní byli buď nesnesitelní nebo komparz ()

Heywood

Dva herci, v době natáčení staří 37 let řeší otázky „usazení“, rodiny, splnění snů...hovory, které obvykle vážně mají mladí lidé tak mezi 25 až 30 lety. Zarážející výběr pokračuje zápletkou ženy, která chodí naráz se dvěma muži a oběma hraje na city. Co ona sleduje není dlouhou dobu jasné, rozhodně divákovi režie pro jistotu v první hodině tají cokoliv o intimním vztahu všech hrdinů. Po odmrštění nabídky sňatku prvního „zájemce“, kývne hrdinka na nabídku druhého (pracovně úspěšnějšího) odjet s ním kamsi za novým štěstím. Pak nám režisér vrátí zápletku z úvodu filmu, aby nás přesvědčil, že život nezná klišé, ale ve velkém finále nachystá překvápko. Vše je jinak, tedy divák byl dlouho tahán tzv. za fusekli. Pak se odhalí tajemství. Jenomže v dnešní době už tak trochu banální. Pak se vyhrne spousta nabublaných slov a přivalí se hapy end. No nekupte to. Tak za ty dvě max. ()

Kamca_

Hodně nevěrohodný a naivní příběh. Dneska jsem měla náladu na romantický filmy, ale tenhle na mě nějak moc nezapůsobil. Celou dobu to na mě působilo hrozně křečovitě. Alyssu Milano mám ráda, ale víc se mi líbila v romantice Neděle u Tiffanyho. Tady v tomto případě to postrádalo jiskru. Dost jsem se nudila. Herci se k sobě taky moc nehodili. Dávám jen 40%. ()

Matt2626

Pekný, sympaticky romantický a zamilovaný film. Alyssa Milano....fakt ju milujem. Je nádherná a jej herecký výkon bol vynikajúci. Doslova som ju hltal očami. Celková zápletka filmu a "poněkud" americké spracovanie trochu odrádza. Ale je to veľmi príjemný snímok ktorý neurazí, príjemne nadchne a romantické duše uspokojivo naplní. Moje hodnotenie dosť ovplyvnila Alyssa, ale tak to už býva. Keď niekoho milujete, kadečo mu odpustíte. 80% ()