Lucie Vondráčková To NEJ z TV

(relácia)
všetky plagáty

Seznam scének:  1. Entermix
2. MIX Šance (Šance, 1993, ČT, s Martinem Dejdarem)
3. Jen jeden (Silvestr, 2002, ČT, s Martinem Dejdarem)
4. Džíny (Šance, 1996, ČT)
5. Láska nebeská (zkouška na Českého slavíka, 2001, s Janem Révaiem)
6. Místo vedle tebe (Jůhele neděle, 1996, ČT)
7. Náhodou (Všichni tančí Novambu, 2004)
8. MIX šance 2 (Hey Baby, Malér, Smůla, Chyba, Nestačí ta či ta, Co mám to ti dám, Džíny, Jedině s tebou, Šance 2001, ČT, s Martinem Dejdarem)
9. Papír nůžky kámen (Studio Rosa, 1995, ČT)
10. Hop Hej (Dobroty č. 3, 2001)
11. La Bamba (Basta Fidli č. 5, 2001)
12. Cha Cha (Tanec kolem světa, 2007, ČT)
13. Hadi (Udělám cokoliv, 2007, ČT)
14. Good Morning! (Silvestr 2002, s Martinem Dejdarem a Zbyňkem Fricem, ČT)
15. Válka růží (Silvestr 2007)
16. Tajná láska (Košice, 1994)
17. Boty proti lásce (Souboj hitů, 2007, ČT)
18. Bránou zázraků (Výzva, 2005 + 2007, ČT)
19. My tancujem s láskou a přehledem (Silvestr 1999 aneb Paráda z Kavčích hor, s Martinem Dejdarem, ČT)
20. Mozeček (Marmeláda, 1992, s Radkem Kuchařem).
BONUS:
21. Tenkej led (klip 2008, s Tomášem Vernerem)
22. MIX DVD Kliperang (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone odpad!

Lucie Vondráčková je česká speváčka, ktorá ma svojou tvorbou nikdy neoslovila. Vždy som ju považoval za rozmaznané protekčné decko, ktorému všade otváral dvere jej ambiciózny tatíček, neúspešný spevák a herec, Jiří Vondráček (brat speváčky Heleny Vondráčkovej). Navyše sa mi vždy zdala nechutne afektovaná, neprirodzene emotívna a falošne dobrosrdečná. Sopľavá princeznička zrelá na pár faciek. Teraz som si však povedal, že skúsim pozmeniť svoj názor na ňu. Hovorím si, že či nie som voči nej celé tie roky nespravodlivo zaujatý. Tak som si teda pustil dvd titul "Lucie Vondráčková - To nej z TV", ktorý vyšiel v roku 2008. Je to kolekcia jej vystúpení v rôznych televíznych reláciach, v ktorých sa objavila počas rokov 1992 až 2008. Sledoval som to s utrpením a rastúcim hnevom. Táto kŕčovito vyškerená osoba mi je fakt protivná. Pre mňa je to odpad! ()

Paity odpad!

Snad jsem mohl dát jednu hvězdu za to, že tahle holka bylo v šoubysnysu od ranného mládí... ale zase víme všichni, že nebýt toho příjmení, asi by tolik na začátku neprotlačila. ()

Olík

Od Marmelády, přes Šanci a ž po Souboj hitů. Průlez televizní kariérou talentované zpěvačky, tanečnice a herečky Lucie Vondráčkové zabalený do levného, papírového DVD a strčený na novinové stánky. ()