„S úctou vás zveme na svatbu naší dcery Valentiny s panem Johnem Marlandem v poledne v pátek v chrámu svatého Tomáše. Pan a paní Martin French.“ Když tohle zjistíte, jmenujete se Geoffrey Sherwood (Ian Hunter) a mysleli jste si, že s Valentinou (Katharine Alexander) jste zasnoubeni vy, je to průser. A i když jste docela špičkový právník, tak prochlastáte celou noc a zválený a neoholený se jdete podívat  ke kostelu, jestli se vám to nezdá. Nezdá. Začnete něco hulákat a dva policajti jdou po vás. Ještěže se na svatbu horních deseti tisíc šla ve své pauze na oběd podívat Miriam Brady (Bette Davis), malá prodavačka, a rychle vás zatáhne na sendvič. Navrhnete jí, že se společně ožerete a ona objedná celou láhev a splní vám přání. No a když se ráno proberete a zkoušíte, jestli se dá ta hnusná žízeň zahnat džbánem vody, zjistíte, že jste někdy včera uzavřeli s tou dívkou civilní sňatek. Miriam je férová a nabízí, že můžete svatbu zrušit, ale to považujete za nekorektní. Ostatně vaši kamarádi vás v tom podporují, takže začnete zase normálně makat a když manželka dohlíží, abyste moc nekalili, docela to jde. Až jednou… přileze Valentýna zpátky a Geoffrey je na vážkách. Jenže Miriam zase není žádná onuce a udělá své sokyni pěkný skandál před jejími kámoškami v nóbl restauraci, což s chutí rozmázne časopis Bazaar. No jo, ale co teď Geoffrey má udělat a co opravdu udělá? (Peabody)