mikulem

Pro zajímavost, Ann Dvorak se objeví minimálně ve dvou scénách. Zhruba kolem 8. minuty je v jednom z párů na tanečním parketu, ve 40. minutě je pak jednou z dívek z večírku, dokonce řekne pár vět (myslím, že "Hello, Val!" a pak se shání po pití). Už jsem viděl i menší štěky, ovšem film je především sólo pro Joan a Pauline. ()

Huguette

Velice sympatický snímek. Nic velikého, ale rozhodně nenudí. Joan Crawford je nezvykle rozpustilá, velice "akční" a pozor - blonďatá! Občas mi přišla až moc intenzivní. A musím upozornit, že Marjorie Rambeau zde nehraje!!! Její scény (jak se dočtete na IMDb) byly "deleted" a její roli zahrála velice sympatická Pauline Frederick (1883 - 1938), která mě zaujala zcela neplánovaně, protože na film jsem koukala kvůli krásné Joan. Pauline byla velice racionální, přirozená, osobnostně silná, má příjemný hlas. Působí, že byste chtěli být v její přítomnosti. Z jejích 67 filmů se dochovalo 15 ( z toho 7 zvukových) A ještě pro ty, kteří by na film chtěli koukat kvůli zde zmiňované Ann Dvorak - nebýt IMDb, nevěděla bych, že se ve filmu vyskytne! ()