Mary Turner v podaní Joan Crawford bola obžalovaná zo zločinu, ktorý neurobila. Po prepustení na slobodu ona a jej kumpáni z väzenia naplánujú akcie ako sa pomstiť tým, ktorí ju dostali do väzenia. No napokon pod vplyvom udalostí Mary Turner od pomsty upustila. (Martin741)

mikulem

Začátkem 30. let sehrála Joan Crawfordová několik dramatických rolí, což je herecká poloha, ve které ji mám nejraději. PAID je z nich první a dá se tak říct, že tady to všechno začalo. Joan je neprávem odsouzena za krádež. Při výkonu trestu nastuduje právo a uvědomí si, že se může živit kličkami v zákonech. S tváří dívky z lepší společnosti pak začne konat svou pomstu. Film není pouze o ní, nicméně kdykoliv se Joan objeví na plátně, čas se zastaví a je jasné, kdo je hlavní hvězdou. ()

kaylin

Snímek "Paid" se na začátku tváří i jako něco, co by mohlo být scenáristicky dobré, ale nakonec se ukáže, že tohle je snímek, který naplno stojí na hlavní představitelce, kterou je skvělá Joan Crawford, která je i na začátku své kariéry neskutečná. Na tuhle herečku se vždycky budu rád dívat, jedno v jakém filmu. ()