Poté, co je Walter Lutulu, vůdce Strany za demokratické Zimbabwe, propuštěn z vězení, Scott a Stonebridge sledují Lutulovu dceru, aktivistku Lilian, ve snaze dostat se ke svému nepříteli Knoxovi. Namísto toho je hnízdo Sekce 20 napadeno Dreyerem a tento vpád bude mít fatální následky. Mezitím je Lutulova oddanost v troskách, dozví se totiž o skutečných úmyslech svého osvoboditele. (HBO Europe)

johnsnow

SPOILER ALERT: Tak toto bol masaker časť. Najprv tu máme skvelú úvodnú prestrelku vo väznici kde zistíme, že pozeranie 18+ videí v práci je smrteľné(keď pozriete pochopíte). Následne vidíme, že nás "Tywin" buduje bandu žoldnierov a snaží sa zničiť sekciu 20, čo sa mu aj s pomocou tej úplatnej kurvy podarí. Následne prichádza zvrat a zisťujeme, že tu máme ďalšiu zradnú kurvu(tentokrát ženského pohlavia) A vzápätí nečakanú smrť Sinclaira. Nevravím, že to bola zaujímavá postava ale bude chýbať. A v závere máme fajn naháňačku a zároveň napínavú cestu do nemocnice a úplný koniec? No tak to je nervák jak sviň. A Tywinko máš ty po piči definitívne teraz. ()