V Budapešti sleduje Sekce 20 dvojici sebevražedných atentátníků, kteří by mohli zničit celé město a s ním i bezpečnostní summit. Situace se ještě zhoršuje, když je pakistánský generál a zároveň kandidát na prezidenta Akmal Ramiz unesen na cestě na summit. A Latif znovu získává náskok. Scott se snaží chytit svou kořist v metru a Stonebridge spěchá na nádvoří Paláce v zoufalé snaze zastavit podezřelého číslo dvě dříve, než odpálí sám sebe v davu. Sídlo skupiny Sekce 20 je v nebezpečí. Grant se ocitá v kompromitující situaci, která nutí odhalit pravdu o jeho minulosti a především tajné operaci v Iráku, známé jako Trojský kůň. (HBO Europe)

johnsnow

Záverečná časť my potvrdila že Latif je naozaj pravý Latif, tam som sa mýlil. Ale nemýlil som sa v jednej veci a to kto je podrazák. Tiež ma mierne sklamala akcia ktorá bola slabšia na to, že sme v záverečnej časti série. Ale napriek tomu útok na úľ vyzeral dobre a aj záver. Paradoxne Stonebridgova linka v závere sa my páčila viac než Scottova ale zase uňho bola fajn pästná bitka. ()