Čtyři krásní chlapci, Takano Kjóhei, Tojama Jukinodžo, Oda Takenaga a Mori Ranmaru, si společně pronajímají velký dům a náramně by se jim hodilo, kdyby měli nulové nájemné a přesně taková nabídka se jim naskytne. Když z neteře jejich domácí udělají dámu, tak jim bude odpuštěno placení nájemného. Chlapci souhlasí a říkají si, že to bude jednoduché, avšak opak se stane pravdou. Neteř Nakahara Sunako miluje horory a temno. Navíc hledět do jejich oslnivě krásných tváří také dlouho nevydrží. Jak tedy z té temné můry udělat dámu? (Zíza)

Natascha

Přiznejme si to, jediný důvod, proč tohle dorama vzniklo, bylo udělat reklamu 3 borečkům z johnny's a jednomu pohlednému baleťákovi. Tudíž tohle absolutně není dorama pro mužské diváky. Příběh žádná sláva, ale ona už manga je pouze opakováním stále dokolečka toho samého (a hlavně je imho fakt špatná), takže něco, co by posunovalo děj někam výrazně dopředu tady nehrozí. Důkazem budiž už struktura dorama - uzavřené díly, kterými jen pomaloučku probíhá ústřední téma - Sunako si myslí, že je ošklivka, Kyouhei má trauma, protože je až moc velký krasavec (slovy Sunako - mabushiiiiiii!) a už v první minutě seriálu víte, že na konci si uvědomí, že vzhled není vše a budou kráčet ruku v ruce po rozkvetlé louce vstříc západu slunce (no, skoro...). Herectví těch čtyř plus jedné (plus zbytku hereckého ansámblu) je samozřejmě přepálené, ale jedná se přece jen o komediální dorama a když víte, jak Japonci dělají televizní humor, tak chtít nějaké realistické herectví je kapku mimo. Co se této komediální stránky týče - je ucházející, ve vtipnosti vede hlavně baleťák a Sunako je se svojí hororovou mánií taky fajn, zbytek nijak nevyčnívá, ani neurazí. Bohužel v případě emocionálních scén to občas trochu skřípe, respektive skřípe to hlavně ke konci (celá linie s matkou byla k nesnesení, až moc vyhrocené, až moc ulepené a ve výsledku otravné). Poslední díl je výsměch a svou pointou absolutně udupal všechny emoce, které se snažil do té doby stavět. Taky je tam až moc fanservisu - ústřední čtyřka převlíkající se do ženských šatů (Tegoshi je jako holka hezčí než půlka všech modelek ze země vycházejícího slunce), různých kostýmů, plácající se v kimonech polonazí v bazénku, vsadím se, že japonské školačky z toho nemohly v noci usnout... Ten malý kluk je tam úplně zbytečný a prskli ho tam jen proto, že je teď v Japonsku oblíbený (jelikož je hrozně roztomilý a na to Japonci slyší). Ok, takže jsme si to zrekapitulovali a teď se možná někdo diví, že dávám 3 hvězdičky. Ano, hlavním důvodem jsou ti čtyři. Tudíž ještě jednou opakuji, chlapi ať se tomu vyhnou a holky koukat jedině v případě obdivu k japonským bishíkům, pak je spokojenost zaručena........... PS: Znělka - hrají tam 3 johnny's a baleťák, tak co jste všichni čekali? Bylo jasné, že tam vrazí písničku od KAT-TUN a nechají je všechny trsat. Pravda, i to se dá udělat lépe................. PS2: Hodnotit seriál jen podle začátku je nesmysl - to je jako hodnotit písničku podle prvních pár tónů nebo knihu po přečtení několika stránek. Tohle uvažování - "hodnotím, když vidím třeba jen malý zlomek" vážně nechápu. ()

loveless

Japonské dorama je pro mě kapitola sama o sobě. Nejde ho smysluplně porovnávat v podstatě s čímkoliv jiným. Je to prostě přeplácané, a taková naprostá šílená blbina, že to nejde. Tedy alespoň to co jsem zatím viděla a YNSH není jiné. S původním příběhem z mangy to nemá moc společných bodů, chlapci jsou krásní (a oproti anime musím přitakat, že 50 % chlapeckého osazenstva fakt beru) ale Sunako je trochu moc uťáplá. Ale všechno se dá přežít, a i když je to fakt hrozná šílenost, stejně jsem si nemohla pomoc a dost jsem ho zhltla. ()

Zíza

Bavilo mě to mnohokrát více než anime, pro mě to prostě bylo odpočinkové dorama a bylo mi jedno, že to není podle mangy, spíš jsem byla ráda, že podle ní není úplně a do puntíku. Proč si to prostě trochu nepozměnit? Že herci hrají nepřesvědčivě, přehnaně, neuvěřitelně - ale to k tomuhle příběhu patří :-) Dva ze čtyř bišíků si označení bišík zaslouží, zbytek ne X-D Navíc se člověk konečně dočká nějakého toho většího vzplanutí mezi Sunako a Kjóheiem, což jako romantická a hormonami přesycená lidská bytost ženského pohlaví dokážů náležitě ocenit. A hlavně na tom oceňuji to, že jsem se nenudila. Jistě, některé scény jsou opravdu, ale opravdu, hodně přitažené za vlasy, ale to je tak trochu pro Japonce typické, ne? A úvodní song? Mně se líbil (tak poslouchám jpop), možná jen ta ukázka, co u toho běžela byla trochu... jak to říct... prostě trochu "to". A když si Kazuja ostříhal vlasy, hned si Kjóhei u mě zlepší reputaci... :-D Dorama spíš pro holky. Přeloženo. ()

ainny

Ani nevím, proč jsem to vlastně dokoukala. Nelíbilo se mi tu snad vůbec nic. Asi jsem na začátku každého dílu čekala na zázrak, který nepřišel. Prostě nuda završená na konci každého dílu rádoby filozofickými myšlenkami. Jednou stačilo... P.S. Tam byli nějací oslnivě krásní kluci? Nevšimla jsem si. ()

Pirkaf

Ten roztomilý chlapeček se tam plete proboha proč? A úvodní song, to má být jako co? No prostě WTF, děs a hrůza. Půlka prvního dílu mi stačila. Takhle prznit úžasnou manga sérii, to je opravdu vrchol. I anime, které moc rád nemám, je daleko lepší. Vlastně je toto dorama možná ještě horší než Negima live action, a to už je co říct. Hodnocení ODPAD stahuju, protože je fakt, že jsem z toho neviděl dost, a taky nikdy neuvidím... ()