Nebezpečná setkání

• USA Dangerous Encounters

Dokumentem Nebezpečná setkání nás provede známý Dr. Brady Barr, se kterým se společně s jeho týmem vydáme mezi ty nejnebezpečnější, nejjedovatější plazy a jinou nebezpečnou zvěř ze všech koutů světa. Brady nám předvede jejich přirozené chování a reakce při setkání s člověkem. (Skarface)

davistercz

Úžasné, famozní, skvělé a také nebezpečné. Co k tomu dodat... velmi vydařený dokument s bláznivým chlapem, který má rád přírodu. Já osobně mám rád zvířata.., jsem i fanouškem takových dokumentů, ale to zas neni důvod že tomu dávám plný počet bodů. Jiný důvod je ten, že je to krátké což je super, protože některé 2hodinové dokumenty mě unavujou k smrti a tady je to přesné, dozvíte se tu hodně informací o čem jste opravdu nevědeli( což vám mohu zaručit) a užijete si tu pár bláznivých setkání s opravdu s nebezpečnými zvířátky. ()

Queendom

Že je ten chlápek trochu magor, na tom se asi shodnem:) Jeho posedlost nebezpečím a zvířaty, ze kterých by si běžný franta domácího mazlíčka fakt neudělal, je zjevná a zábavná. Adrenalin na mě z obrazovky přímo stříká, když se zadaří objevit a pomazlit se s bezva krokodýlem nebo prima šestimetrovou krajtou. Tak a ještě změřit, zvážit a jede se dál:) ()