honajz2

Šel jsem do toho s tím, že to bude naprosto průměrná vyvražďovačka, ale tak nějak jsem doufal, že když je to z Austrálie, takto bude mít nějakou atmosféru a napětí... A ono se to nestalo. Ona to fakt jenom je naprosto průměrná vyvražďovačka, bez nějakého zajímavého zvratu, bez čehokoli nového... Postavy jsou nijaké, nefandil jsem nikomu, ale zase mi tu nikdo nelezl na nervy, smrti byly celkem dobré a pak je na tom filmu vidět, že se snaží, takže ho odsoudit fakt nemůžu. Na víc jak 2* to ale fakt není. ()

kaylin

Australský snímek „Needle“ se snaží být trochu jiným slasherem, jinou vyvražďovačkou a je v tomhle směru do jisté míry originální. Nezapomnělo se ani na pěkně udělané triky, ale zapomnělo se na zajímavé vyvrcholení příběhu, které prostě nefunguje, stejně jako nefungují postavy, které se v tomto filmu prezentují. Kdyby to byl sled smrtí, vyjde to efektem v podstatě nastejno. ()

Campbell

Needle je pro mě osobně celkem překvaepní. O filmu jsem téměř nic neslyšel jen to že tam hraje Jarratt kterýho od dob Wolf creeku fakt můžu, ale je škoda že se tu moc nevyskytuje ale je to prostě frajer. Nicméně jsem si film pustil a byl jsem po celou dobu zmatenej tou krabicí, tvůrci nějak moc asi nad ní nepřemýšlely protože dát vosk a fotku a vyjde woodoo panenka mi nešlo moc přes hlavu. Ale všechno ostatní celkem fajn fungovalo. vraždy a gore bylo víceméně povedené hlavně roztrhání černocha bylo fajn udělané. A i herci byly takový civilní a nebyly to jen tupí týnejdři. Ovšem konec byl celkem blbej. Už jen ten motiv byl tupej až to bolí, ale film jsem si užil takže spíše nedoporučuji ale na zabití odpoledne je to podle mého akorát. ()

Slasher

Nadpřirozená vyvražďovací debilotina. Vrah místo aby klasicky chodil a zabíjel, ochcává to pomocí jakési starožitné dřevěné zdobené krabičky, ze které mu po vložení fotografie vylézají voodoo panenky jeho obětí (?!). Bohužel, protože se jedná pořád ještě o slasher, tak jsem na to musel dřív nebo pozděj podívat, tak už to mám aspoň za sebou. Není to vyložený průjem, ale jen taková totální nezajímavost. ()

Dellamorte

Austrália dáva o sebe zase vedieť a to je dobré. Tentokrát karty rozdala pár storočí stará skrinka , ktorú hustou smolou získal ako bonus v dedičskom konaní jeden nedoštudovaný šťastlivec. Keď sa skrinka jedného dňa stratí , začnú odchádzať ( na koniec tunela v ktorom konečná je na druhej strane ) jeho priatelia a to zaujímavými spôsobmi. Niekoľko Mu ich ale ešte prežilo , tak si zlepí pár členný tím , a tomu krvou namazanému súkolesiu , uteká resetovať jeho vyčínanie . Očakávaná spokojnosť sa dostavila , nabehli aj sympatické a hlavne neopozerané tváre , gore sa preventívne ukazovalo vo faynovej forme a ani dejovo to nebolo až také rozčaptané. Zmutovaná ( slash-vraždy / giallo - rukavičky a photopuzzle / voodoo - a Mne možno až naivne pripomínajúce kopec odkazov na iné snímky podobného razenia ) pármesačná pohoda . Pre Mňa OK , aj keď to trochu zrážalo to voodoo , pretože čo sa týka horrorov , tak táto téma Mi je asi najvzdialenejšia. Som rada , že protinožci nezaspali....yo a na rozdíl od kolegy jsem stejně ráda , že Austrálie dáva o sobě vědet , i když ne zrovna peckou - no ani nijakým smetím , kterého je kolem hromada. ()