Dejte sbohem zvyklostem

• Veľká Británia Goodbye to the Normals
všetky plagáty
Krátkometrážny / Komédia
Veľká Británia, 2006, 4 min

Malý chlapec je rozhodnutý cestovať do Ameriky, pretože sa o nej v poslednej dobe hovorí škaredo a je to jeho vysnená zem.
Pri odchode sa otočí a vracia sa domov. Rodičia ho plní nadšenia čakajú s otvorenou náručou... no nie je vždy všetko tak, ako sa zdá. (m3p)

Madluska

Tak krásně absurdní! Chápaví rodiče nemají chybu, stejně jako "dospělácká" racionální otázka: "Na to jsem se ptal?!" :-) Malá milá perlička ze světa dospělých, dětí, dospělých dětí... ()

Marketa0603

Konec byl předvídatelný, ale komentář toho klučiny mě přece jen dostal :) I jeho dokonale vážný výraz při rozmluvě s otcem byl k nezaplacení, ale věřím, že by se dalo vměstnat víc. "Fair Trade vtípek" byl pro mě ale zase nadbytečný. ()

Phoeniyx

No nic moc asi to má ukazovat na odchody lidí z domova, ne každý si to rozmyslí. Je to zajímavé ale ne nejlepší dávám tomu tak 45% ()

Jean_Calid

Sice nevím, co tím chtěl filmař říci, ale hezky uděláno. Klučina mluví jako dospělý a strašně rozhodnutý. Do poslední chvíle tápete, zda je to nějaká hra či co. Ovšem poslední věta filmu mě dostala: "I forgot fucking passport." ()