Horoskopičiny

Viktor Polesný

Scenár:

Karel Šíp

Účinkujú:

Karel Šíp, Miloslav Šimek, Jiří Lábus, Milan Lasica, Július Satinský, Miroslav Horníček, Hana Hegerová, Josef Dvořák, Karel Černoch, Jiří Wimmer (viac)

Slavní hosté v astrologické poradně Karla Šípa, jejíž každý díl je věnován jednomu astrologickému znamení. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Karla Šípa mám docela rád, ale tento jeho pořad patřil mezi to slabší, v čem se coby moderátor objevil. Snažil se být sice vtipný, mnohdy ovšem sklouzával spíše k trapným tyátrům. Spíš se mi vždycky líbily nějaké ty vsuvky o jednotlivém znamení, než kecy s jeho hosty, kteří se v něm narodili. Takže v tomto případě nezafungovala ani nostalgie a na průměr to nestačilo… ()

Pepinec

Ne každá zrzka je náruživá, ne každá blondýna hloupá, ne každá bruneta by vraždila blondýny, ne každá stračena si zoufá, a ne každá talk-show patří do odpadu. Paušály nechme operátorům (už ti to s nima houno uměj), Skopičiny vás na rozdíl od mnohých dalších alespoň nenutí strkat si čípky do tyčinek. ()

D.Moore

Náhodou jsem teď viděl několik reprízovaných dílů Horoskopičin a řeknu vám, velice mile mě překvapilo, jak slušnou úroveň ten pořad měl. Obzvlášť tedy pokud se sešli dobří hosté, třeba jako v části s Bronislavem Poloczkem, Šárkou Kašpárkovou a Bolkem Polívkou jako zlatým hřebem na závěr. Vzpomínal jsem si, že se mi Horoskopičiny líbily tehdy, ale jestli by se mi líbily i teď, to jsem nevěděl. ()

MM_Ramone odpad!

Svojho času mal skôrnatený moderátor, nezábavný bavič, mizerný scénarista, podradný hudobník a trapný textár Karel Šíp na obrazovkách českej súkromnej komerčnej televízie Nova svoju vlastnú takl show. Vysielala sa pod názvom "Skopičiny". Tieto Šípové skopíčoviny ma vôbec nedokázali pobaviť, ale nebol to až taký hnoj ako stupidná astrálna shit show, ktorá bola predchodcom "Skopičín". Tá sa volala "Horoskopičiny" a to vám boli vskutku totálne pičoviny. Absolutný odpad! ()