Poněkud únavný pracovní i domácí stereotyp rodiny se dvěma dětmi a zaměstanou ženou (řidička tramvaje) se naruší "bouří" kolem koupě pračky. Zároveň tato krize vede i ke katarzi vztahů, postojů a přístupu k životu. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Nemít doma zásobu lahváčů v ledničce, tak jsem se na tento film asi ani nedodíval. Furt se tam chlastalo a já samozřejmě taky dostal chuť na jedno vychlazené. Jen škoda, že samotný příběh nebyl záživnější. Ale jo, je to prostě ze života…Donutil i Mrkvička podali slušné výkony, Mojmír Maděrič taky pobavil. Nějak závratně mě to však neokouzlilo. Slabší průměr – což znamená 40%. ()

baxz

Velice slabé a nudné tv drama, místy působící spíš jako komedie z produkce ČST Brno. L.Mrkvička hozen mezi brněnské herce vyčnívá o dvě třídy výš než ostatní, tempo s ním drží pouze M.Donutil, tehdy ještě brněnský herec. Jako kuriozita působí postava M.Maděriče, který si se začernělým obličejem a v pestrobarevné košili střihnul postavu slovenského cikána ze Šamorýna. ()

vitekpe

Dobre partnerske drama, kde spoustecem je banalita (zde nakup pracky misto auta)... Rekl bych, ze takovyto pribeh se muze v zivote stat, a ta realisticnost se mi samozrejme libila. Mrkvicka nejlepsi, Donutil i Gorcicova to taky celkem zvladli. A ostatni delali to krovi. Detsti herci samozrejme otres. ()

Kri-kri

Na tomto filmu je nejpozoruhodnější, že během celé hodiny nedá Mrkvička z ruky lahváče, popř. půllitr. Jeho figura sice neustále opakuje, že celé dny dře, jenže ho vídáme jenom neustále nasávat buď doma nebo v hospodě. Hádka okolo koupě pračky mi přijde nesmyslná a manželka ji vlastně nedokázala ani pořádně obhájit. Proč mu třeba nenavrhla, ať si na té valše pere sám? Jediné, co mě trochu pobavilo byl vstup tchyně při natáčení jejího zetě do televize a občasné hlášky Maděriče v roli Slováka ze Šamorínu. Takže na víc jak slabé 2 * to nevytáhnu ani omylem. 35% ()

LadyPupu

No, tak tady se brněnský studio zase vycajchnovalo. Mrkvička - zedník - furt chlastá lahváče, blbě kecá a chce auto. Gorčicová - řidička tramvaje - furt lahváče kupuje, významně mlčí a chce pračku. Navíc se v rodině vyskytuje pouze jeden (!!!) budík a dvě děti (hlavně chlapec podává neskutečný herecký výkon), což spolu s výše uvedeným vede až ke krizi a posléze katarzi vztahu (of. text distributora!!!!). Achtung Spoiler! Všechno se vyřeší ve chvíli, kdy manželé začnou chlastat lahváče spolu... ()